Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehetek gazdag? Vagy hol...

Hogy lehetek gazdag? Vagy hol kereshetek sok pénzt, amiből normálisan meglehet élni, mellette még azért szórakozni lehessen?

Figyelt kérdés

Legalább egy 4-500ezres fizetésnek már nagyon örülnék, mit tanuljak?milyen szakmát amivel jól lehet keresni?

Fiatal vagyok még, és nem szeretnék életem végéig a gyárban megrohadni :(



2017. ápr. 26. 22:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Ferfi vagy nő vagy?
2017. ápr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Szoftverfejlesztés jelenleg nagy biznisz.
2017. ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, szoftverfejlesztőhöz úgy tudom érettségi kell, és az nekem nincs
2017. ápr. 26. 22:20
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Tanulj.

Pl. kezdesz szakácsként, és ha szereted, lelkesedéssel, igényesen teszed a dolgod, megcsinálod a mesterszakács vizsgát, séfként jobb helyeken hülyére keresheted magad. Valamelyik nap láttam egy álláshirdetést, séfet kerestek havi 520 nettóra.

A sz..ra nem adnak ám jó fizut.

2017. ápr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
magas fizetést a hozzáértéshez / szakértelemhez adnak. Szóval legyél valamiben nagyon jó. Ekkora fizetést Magyarországon csak komoly tudást igénylő szakmákkal lehet keresni, de még ott is csak a jobbak keresnek ennyit. Mivel irtad, hogy nincs érettségid ,igy ezek mind kilőve. Az elöttem lévő jó példát mondott, hogy kevéséb tanulós szakmákkal is lehet jól keresni ,viszont akkor ezeknél kiemelkedően jónak kell lenni. A legjobbak között a legjobnak. Szóval tanulni kell
2017. ápr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
89%
tanulj német nyelvet és németben kukásnak menny ott jol lehet keresni 1 milliot tuti hogy meg kapod
2017. ápr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Gyakori Kérdésekes vadkapitalista erkölcstelen közhelygenerátor válasza:


Tanulj min. 20 évet, szerezz 5 diplomát, ne büfészakot.

Doktorálj le, szerezz professzorit, végezz el 2 milliós fél éves kurzusokból legalább 5-öt.

Tanulj piacképes szakmát, képezd magad, amiben jó vagy.

2017. ápr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmi konkrétumot nem írsz csak annyit, hogy mennyit akarsz keresni és, hogy nincs érettségid.
2017. ápr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Elfelejtettem leírni a válasz másik felét. Tehát nem írsz konkrétumot azon kívül amit fent leírtam. A havi 4-500 ezres fizetés amúgy nem olyan kimagasló ahogyan az egyik előttem lévő válaszoló leírta. Én olyan családban vagyok, ahol mindenki komoly munkát végez és egy jó pénzügyi vezető, mérnök számára több a reális fizetés mint az 500 ezer, egy jó multinál Budapesten. Nem igaz, hogy ennyit csak a legjobbak keresnek a legjobbak nem csak 500 ezret kapnak a komoly területeken (tapasztalat) hanem többet. De mivel nincs érettségid ezek kilőve ugyebár. És ezekhez kell a tapasztalat is. Szerezned kellene egy jó szakmát és vállalkozónak lenni. Amennyiben bejön a dolog bármelyik szakmával építhetsz egy sikeres céget. Persze ez vállalkozói lét, alkalmazottként megvan kb, hogy mire számíthatsz az adott területen erről én nem tudok nyilatkozni. De az én felfogásom szerint vállalkozónak érdemes lenni. Szakmától függetlenül lehetsz gazdag bármiből. Persze nagyobb az esélye annak, hogy ez nem jönne be legtöbb cég befuccsol hamar. De az nagyon nem biztató, hogy csak sokat akarsz keresni de nem tudod, hogy mivel.
2017. ápr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

Főnököm ezt mondta arra, mikor fölvetettük, hogy "több pénzt akarunk keresni"


Válasza:


vállalkozónak kell lenni, majd a tanult diplomás embert sz@ros 500-600e nettóért dolgoztatni. cserébe elvárhatod, hogy 24/7 készenlétben álljon és várja a füttyentésed, ha nem akarja, hogy másnaptól ne legyen munkája.. cserébe adsz neki egy kis aprót meg évente 20-25 nap szabit, év végén kiszúrod a szemét 1-2 milla bónusszal!


Éves szinten ő neked max 20 milládba fáj.. szaktudását meg el tudod adni 100+ millióért is akár. Különbözet még adózva is szép pénz! És akkor ez csak 1 fő.. bármennyi munkás lehet alattad!


Munkásokért (amilyenek ti is vagytok) meg nem kár. Az ország 90%a tanulatlan ember.. havi 200e-250e Ft ért a saját anyjukat is eladnák. Bármikor találni a helyükre másikat!



Okos ember. Most tudtommal egy föld körüli úton van, immáron már a 6. hónapja!

2017. ápr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!