Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olyan dologgal fordultam...

Helena2014 kérdése:

Olyan dologgal fordultam hozzátok, hogy én még GYES-en vagyok a kislányommal még 3hónapig, hogy hol birok elhelyezkedni dolgozni? A másik milyen kölcsönt ajánlotok amit gyorsan feladnak nekem? 24éves vagyok. Várom a válaszaitokat.!

Figyelt kérdés

#munka #Pénz.kölcsön
2017. ápr. 27. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi kölcsön kell?
2017. ápr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Munka nélkül nem nagyon fogsz kapni kölcsönt, mivel nem lesz miből visszafizetned
2017. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként mihez értesz? Mert mondhatom, hogy Java programozóként 5 perc alatt elhelyezkedsz, attól még nem biztos, hogy menni fog, ha nem értesz hozzá.
2017. ápr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amire megkérnek mindenben segitek. értek fát vágni,ház körüli munka is szóba jöhet. ropi gyárba jelentkeznék túrkevére a ropi gyárba de még a kislány nem ovodás addig semmit nem tudok csinálni.
2017. ápr. 28. 06:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Kölcsönre rátérve 2-300.000 ft. tudtok benne valahogy segiteni?
2017. ápr. 28. 06:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Kölcsönt nem fogsz kapni ilyen feltételek mellett, főleg nem ennyit, mert nem lenne miből visszafizetned.


Ha tényleg komoly anyagi gondjaid vannak családi szinten (tehát nincs párod, vagy ő sem dolgozik), akkor az önkormányzatot keresd meg, ők tudnak segíteni abban, hogy hova fordulhatsz, hogy a gyerek miatt kapj támogatást

2017. ápr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
támogatást már kapok a gyerekekre.avval nincs gond. a munkával van gond. meg a pénzzel.
2017. máj. 2. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!