Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi lenne most a legjobb...

Gábor19... kérdése:

Mi lenne most a legjobb megoldás számomra?

Figyelt kérdés
6 éven keresztül gyárban dolgoztam, aztán ahogy fel mondtam, egyből méntem pizza futárnak, itt fél évet dolgoztam de csak heti 10 órába voltam bejelentve. Sajos most le sérültem otthon, ki ficamodott a térdem, így szerintem másfél hónapra hanyagonom kell a munkát. Elvileg kapok táppénzt, de szerintem pár ezer forint lesz. Arra gondoltam hogy el lehetne mennem munkanélküliségre és meg kaphatnám a segélyt? Azt hallodtam hogy az elmult 1 évet veszik figyelembe. Szerintetek mit érdemes cselekednem?
2017. ápr. 27. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Tanulni, hogy ne gyárban és pizzafutárként kelljen dolgoznod életed végéig...
2017. ápr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

100 ezer Forint egy targoncás jogsi és 1 hónap alatt megvan.

Nem nehéz vele nettó 180-200 ezres targoncás munkákat találni mert hiány van a targoncásokból.

2017. ápr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Targoncás jogsim meg van, pár éve vizsgáztam.

Jobban inkább a következő 2 hónap miatt aggódok hogy hogyan lesz pénzem, mert itt a pizzériában naponta kaptam fizut.

A táppénz bizos hogy nagyon kevés lesz, ezérk kellene valami megoldás.

Amugy Ez sem volt rossz ez a futárkodás mert szerettem csinálni, meg 150 ezret megkerestem havonta. De így hogy nem tudok menni dolgozni, így keresnek helyettem másik munkaérőt

2017. ápr. 27. 19:14
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

#2 max akkor keresel targoncásként 180-200at ha 4 műszakban tolod és a beledet is kihajtják!


akkor inkább a nyugis gyári vagy pizzafutár meló 120ért. A különbözetet idővel úgyis gyógyszerre költöd!

2017. ápr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És ezek után nemis haragszol a munkaadódra? Mert ugymond megszívatott most téged rendesen.
2017. ápr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

# 3

Akkor eddig én jó targis melókat fogtam ki.

2017. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2)

"egy targoncás jogsi és 1 hónap alatt megvan.

Nem nehéz vele nettó 180-200 ezres targoncás munkákat találni mert hiány van a targoncásokból."


HOL? keresztapám évtizedek óta targoncás nyugati megyében, és nem kapott többet sehol nettó 110nél, és azt se 8 órás munkaidőben kapta meg (sőt, mikor fizu emelést kért előző helyén a nettó 90-re, kirúgták...)

2017. ápr. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Gyáronként változóak a fizetések. Itt ahol lakom Pápa mellett egy faluban, itt van egy gyár amiben a gyártósoron dolgozók kb 90-100ezret keresnek, a raktárosok meg 120-140 körül.

De Pápán hatalmas növekedésbe kezdett az egyik kínai érdekelségű gyár, 600 emberke kellet nekik sürgősen, és ők megcsinálták azt hogy az átlagnál kiemelkedőbb bérezést adnak. Egy gyártósori dolgozó 200-240 ezret simán megkeres 1-2 túlórával is. Bár a minőségi munkát elvárják. A raktárban nem tudom hogy mennyit keresnek, de szerintem 250 ezer felett megkapják. De majd utána érdeklődök.

2017. ápr. 30. 12:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor mi a probléma miért nem jelentkezel oda?
2017. ápr. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!