Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bécsben elkezdeni dolgozni...

Bécsben elkezdeni dolgozni semmi pénzzel lehetséges?

Figyelt kérdés
Szoval par napja ismerkedtem ossze egy francia csavoval es azt mondta becsben egy hotelben lehet dolgozni takaritani szobakat stb. Es a hotelben egy kis szobat is adnak ahol lakhatok es kajat is.+meg ingyen kiis visznek kocsival? Szoval vannak ilyen melok becsbe ahol mindent adnak csak melozzal? Az h. Kivisznek kocsival ingyen ez sztem ilyen haver dolog de ezt leszamitva vannak ilyen melok? Inkabb hotelekbe...?
2017. ápr. 28. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen francia , ekte vagy algír arab ? Te nő vagy ? Ez ha valós akkor ez feketemeló ami után koppansz mert kiraknak és jöhetsz onnan gyalog mert intézkedni sem tudsz . Vagy ember kereskedelem és elvisznek brokihuszárnak . Nyelvtudás nélkül a legrosszabb , voltam kint szervezetten eus pályázattal de volt itt is próbálkozás trükk .
2017. ápr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fiu vagyok de mert lenne ez hulyeseg? Emberkereskedelem az anyadfasya...
2017. ápr. 28. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:
A te anyádé gyökér tetű .
2017. ápr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!