Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » 13 évesen műkorcsolyázást...

13 évesen műkorcsolyázást elkezdeni? Lehetséges?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és műkorcsolyázni szeretnék lehetőleg itt pécsen. 13 évesen erről már lekéstem vagy lehetséges még? Valamenyire tudok korizni nem vagyok profi de elvégre azért megyünk oda hogy megtanuljuk. Nagyon kérlek segítsetek köszi.

2015. nov. 16. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom van-e egyáltalán oktatás Pécsett.

Egyébként meg a pálya csak télen van nyitva pár hónapig, szóval szinte reménytelen, hogy sikerüljön. (Emlékszem én kb. mindent elfelejtettem a következő szezonra, márciustól novemberig lévő szünet nagyon sok).

2015. nov. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Nem vagy lekésve, én 19 évesen találtam ki a jégkorongot, viszont nekem nagy előnyöm, hogy marha gyorsan megtanultam jól korcsolyázni-mivel jeget is csak a tavalyi szezonban láttam először.

Ma már ütéstechnikát és összjátékot tanulok, szóval a hozzáállásod nagyon fontos, na meg a gyakorolni,gyakorolni, gyakorolni.


Pécsett nem tudom hogy van lehetőség szinkron vagy műkorcsolyaoktatásra.

2015. nov. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia, ha ezt látod írd meg légyszi, hogy sikerült-e, mert én most ugyanezen gondolkodok. (szintén pécsett)
2016. okt. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!