Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát vállalhatnék...

Milyen munkát vállalhatnék rövid időre?

Figyelt kérdés
Márciusban lejárt a hallgatói jogviszonyom, abszolváltam, szakdoga kész, nemsokára diplomázok. Július elejéig szeretnék valami munkát vállalni. Nem kell sok pénz, mindegy, hogy részmunkaidő, vagy nem. A munkáltatót nem akarom megszívatni azzal, hogy komoly munkát vállalok, majd lelépek, de jól jönne egy kis zsebpénz a nyárig. Ötletek? Van egyáltalán esélyem? Meki, pláza, takarítás, mindegy mi, de nem akarok itthon ülni a fenekemen.

2017. ápr. 30. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nincs valami normális záróvizsga az egyetemeteken, amire készülnöd kéne? A miénken volt. Igaz vannak olyan csicska egyetemek, ahol egy szakdoga védéssel elintézik a dolgot.
2017. ápr. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a rendkívül értelmes és hasznos válaszod! Sokat segítettél! Nyilván olyan buta vagyok, hogy a csicska egyetemem záróvizsgájára semmit nem akarok készülni. Opcióként az is felmerült bennem, hogy heti 3 napban készülök, 4 napban pedig dolgozok, mivel a mögöttem álló 5 évet nem csak a fenekem növesztésével és feledhetetlen partikkal töltöttem, gondoltam, így ez az arány megfelelő lenne és még a szüleim pénzét sem kell herdálnom.

De az én egyetemem nyilván messze nem olyan elit, mint a tiéd, és nyilván nem is kell annyit készülnöm, mint a hozzád hasonló zseniknek, így az esélytelenek nyugalmával mehetek majd a csicska államvizsgára. Ebből következik, hogy addig nyugodtan dolgozhatok.

2017. máj. 1. 03:34
 3/3 A kérdező kommentje:

De ha már annyi szabadidőd van, hogy mások kérdései alá haszontalanul kommentelgetsz és okoskodsz, akkor megválaszolhatnád nekem, hogy téged mi motivál ebben a cselekvésben? (+A hozzád hasonló lelki szegények ebben milyen örömöt lelnek?)

Totál nulla vagy a magánéletben, de most végre valakinek szájkaratézva megmondod a tutit?

Kicsi és puha, de most megmutatod, hogy mégis kemény legény vagy?

Vagy rossz a melód, pedig te olyan sokat készültél a menő egyetemed záróvizsgájára és mégis R1-es kolléga lett belőled?

Vagy mégis mi? Mi értelme van bunkózni és kioktatni? Neked tényleg ennyi örömöd van? Menj, játssz inkább PokémnGo-t, vagy olvass el egy könyvet, vagy tudom is én.. A legközelebbi okos/troll véleményed pedig tartsd meg magadnak!


UI: Igen, nekem is annyi szabadidőm van, hogy ezt most leírhattam. Nem, nekem szerencsére nem csak ennyi öröm adódott az életben. Nem, nem csicska egyetemre járok, nem is büfészakra. És köszönöm a segítséged, képzeld, találtam is állást.


Szívből kívánom neked, hogy legyenek sokkal szebb napjaid!

Üdvözletem!

2017. máj. 1. 03:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!