Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ismer valaki megbízható...

Ismer valaki megbízható németországi munkaközvetítő céget?

Figyelt kérdés
2017. máj. 6. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:
ismer
2017. máj. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
persze, ha beszelsz nemetul legalabb alapszinten
2017. máj. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy csomó van, zeitarbeit néven keresgélj. Persze egy minimális német nyelvtudás alapkövetelmény, anélkül kiröhögnek mindenütt. (Ahol nem, onnan jobb ha menekülsz.)
2017. máj. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen a német nyelvtudás alap ez egyértelmű, de én egyenlőre a németmunka.hu oldalt találtam viszont a cégjegyzékszáma alapján nem találom a céget, nem tűnik túl hitelesnek, illetve a silverhand-et ami egy kicsit hitelesebbnek tűnik, de semmi nem biztos. ezért kérdeztem, hogy hátha van valaki aki munkaközvetítőn keresztül ment ki és bevált, nem csak átverés az egész.
2017. máj. 7. 22:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Ami magyar, azzal csak szívni fogsz. Felejtsd el. Németországban német munkáltatót, német közvetítőirodát keress.
2017. máj. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!