Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » önkiszolgáló autószerelő...

önkiszolgáló autószerelő műhelyt nyitni jó ötlet szerinted?

Figyelt kérdés
[link]
2017. máj. 7. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg elég gyorsan eltűnne az összes szerszám. Meg aztán ott volna a sok hülye "értek hozzá" ember, olyan jól megcsinálnák az autójukat, hogy utána már csak trailer viszi el.
2017. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nyilván a lopás meg kontárkodás ellen könnyen lehet védekezni kaucióval. ha minden szerszám megvan, és működőképes, akkor az ember visszakapja.


az ellen meg mondjuk nem nagyon lehet védekezni, ha az ember hülye, és nem ért hozzá, dehát azon már nem múlik, hogy otthon cseszi szét az autóját, vagy egy ilyen helyen.


szerintem jó kezdeményezés...mondjuk nem tudom, mennyire lehet piaca.

én inkább elviszem az autómat egy szerelő barátomhoz, akiről tudom, hogy megbízhatok benne, mert egyébként én is abban a helyzetben lennék, hogy se szerszámaim, se helyem nincs az itthoni szerelésre.

2017. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

pont azért mert sokan inkább maguk cserélnek olajat mert akkor tuti ki van cserélve. És az van benne nem valami hordóból leengedett retkes szájú fehér kannába lévő olaj.

És még olcsóbban is kijön az ember ha netről rendel cuccokat és még egy ilyen helyen fizet mondjuk 3000ft-ot óránkét mint elvigye egy szerelőhöz aki ingyen olajcsere ha ott veszem az olajat átveréssel hirdet.


Nem kell komoly műhelynek lennie olaj csere, fék, futómű kipufogó.

2017. máj. 7. 21:21
 4/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Ha nem komoly műhely akkor senki nem fog odamenni.


A kisebb dolgokat megoldja mindenki magának bárhol, a "komoly" szereléshez meg amúgy is autószerelő kell, vagy márka szerviz.

2017. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link] nem komoly ?


Miért hány ember állna neki hajtókarcsapágyat cseréni szerinted és hányan fékbetétet ?


otthon szerszámok nélkül füvön aláhasalva vagy a lakótelep parkolójában?

2017. máj. 7. 21:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Én autószerelőként mondom, hogy szerintem nem biztos, hogy jó ötlet, mert tapasztalatok alapján a legnagyobb szívást nekem is meg a tulajnak is 10-ből 9-szer az okozza amikor a hozzá nem értők belekontárkodnak a saját autójukba. És itt nem az olajcserére gondolok.
2017. máj. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!