Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Youtube-ból hogy tudok pénzt...

Youtube-ból hogy tudok pénzt kiszedni? Szerződni kell velük?

Figyelt kérdés
Valaki tudja hogy a youtube mi alapján fizet? Kell velük szerződni? Vagy elég ha töltöm fel a videókat és gyűlnek a több százezres nézők és feliratkozók? Hogy működik ez pontosan?

2017. máj. 8. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szerződni kell velük. Amikor regisztrálsz elfogadod a használati feltételeket és ezzel szerződsz velük.


Feliratkozókért és nézőkért nem fizetnek egy fillért sem. Azért fizetnek, ha nézők reklámot néznek meg a csatornádon. Attól függ mennyiszer, milyen jellegű reklámokat és milyen hosszan néznek.


Reklámokat akkor engedélyezhetsz a videóidon, ha saját gyártású tartalmat teszel fel.

2017. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én gmail fiókkal léptem be. Mert ugye van rá lehetőség. De a fiókomat is meg kellett erősíteni, telefonszámomra küldtek megerősítő kódot is.

Köszönöm a segítséget! Igen, a reklámokra gondoltam :) Csak kapkodva írtam nagyon.

A kifizetés hogy történik?

2017. máj. 8. 21:57
 3/7 A kérdező kommentje:
Közben megtaláltam mindent! Köszönöm szépen! :)
2017. máj. 8. 22:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, teged ez a kifizetes egy jo ideig nem fog erinteni. Olyannyira fogalmad nincs az egeszrol, hogy penzt evekig nem fogsz latni.


Napi (mondom NAPI) szinten szazezres latogatottsag mellett van eselyed ertelmezheto osszegeket kapni. Csakhogy a latogatottsaghoz bizony tartalom kell, nem eleg ha magadrol keszitesz telefonnal videokat es pakolod fel tucatjaval, mert ezeket senki nem fogja megnezni. Tartalom, erted, erdekes dolgok, de olyasmi, ami rajtad kivul masnak is erdekes, na akkor lesznek nezoid meg feliratkozoid.

2017. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Fú de rossz lehet az életed. Hogy ennyire negatívan hogy lehet élni, nem tudom :)

De látom te már nálam is jobban tudod én mit tervezek vagy mire készülök :D

2017. máj. 8. 22:14
 6/7 anonim ***** válasza:

66.000 megtekintésre van 30$, 4 év alatt jött össze. Bar mondjuk én nem "okádom" fel napi rendszerességel a videókat, nem is game pkay-ezek, es még hülyéz sem csinálok magamból. . :)) kifizetési küszöb 100$. Kifizetés menete Adsense fiókban a kifizetes menüpont... amit postán kaptál kódot a azt be kell irni.... eddig tudom...

Ha olyan tartalmat csinalsz, amit nem a tied, tehát pl más zenéjét használod fel, akkor a zene tulaja kapja a pénzt.... sok ilyen apróság van....

2017. máj. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fentebb írtam már hogy megtaláltam mindent. Ötlet van bőven. És igen, ezeket is olvastam, de még így sem vagyok elveszve. Igazából időmilliomos vagyok... Ötletem pedig mindig mindenre van. Köszi azért :)
2017. máj. 8. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!