Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Járt már valaki úgy az állásin...

Járt már valaki úgy az állásinterjú után, hogy azt hitte felvették, aztán kiderült, hogy mégsem?

Figyelt kérdés

annyira pozitívnak éreztem a mai interjúm, hogy arra gondolok, hogy sikerült.

próbálom magam nem beleélni,


volt valaki úgy, hogy azt gondolta minden klappolt, és aztán kiderült, hogy mégsem?


2017. máj. 9. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2017. máj. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj, de hányszor!
2017. máj. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen..
2017. máj. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. De ezen nem kell fennakadni, 1000+1 oka lehet, hiába volt szuper az interjú mindkét fel szerint. Lehet ott döbbentek rá, hogy rossz a munka kiírás és túlkvalifikáltak jelentkeznek, lehet időközben kirúgtak a csoportvezetőt ahova érkeznél stb stb
2017. máj. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze. Volt egy interjú amit egész jónak éreztem és még ők is mondták, hogy nem volt rossz. Azért úgy tudtam a szakmai dolgokat szerintem, még itt ott jót el is nevetgéltünk. A HR-es kör is teljesen jó volt, tiszta oldott volt.


A végén a HR-es mondta hogy olyan 2 hét amíg döntés születik. 2-3 nap múlva szóltak, hogy nem kell jönni. Egyik ismerősömnek meg 2 hét múlva, hogy fel van véve.

2017. máj. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen kétszer is, a mai napig nem értem.

Az elsőnél egy fejvadász ajánlott be a céghez, megvolt az interjú, a nő kifelé menet odakísért egy asztalhoz és azt mondta, hogy itt fogok majd ülni, és még elfelejtette megkérdezni, hogy hol lakom, nem messze-e. Mondtam, hogy három metrómegálló, lelkendezett egy sort. Elköszöntünk, aztán egy óra múlva hívott a fejvadász, hogy a nő az előbb telefonált neki, hogy sajnos nem kellek, tapasztaltabb jelöltet keresnek. Nem értem, minek mutogatta a "leendő helyemet".


Egy másik helyen is ment a lelkendezés, az interjúztató csaj mondta az interjú végén, hogy ez az állás abszolút egybevág az én szakmai elképzeléseimmel, és jövő héten küldi az ajánlatot írásban nekem. Félóra múlva írt egy mailt, hogy sajnos nem vesznek fel. Itt is minek kellett kamu lelkendezést nyomnia, nem értem. Sok év távlatából arra jutottam, hogy ezek az emberek pszichésen nem százasok, vagy tanulták valahol ezeket a "praktikákat".

2017. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Az interjú jól ment, azt mondták a következő hétfőn döntenek majd. Minden pályázót akit behívtak személyes interjúra ki szoktak értesíteni, akkor is ha nem őket választják.

Hát, semmi értesítést nem kaptam. Nem tudom akkor minek kell ilyeneket mondaniuk. Elég lenne csak annyit mondani, hogy "ha önt választjuk majd értesítjük".

2017. máj. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jajj akkor nem kene magam nagyon beleelni :(
2017. máj. 14. 20:48
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam az 5.


Még annyi slussz poénnal kiegészíteném a dolgot, hogy kicsit rákérdeztem a HR-nél, hogy mégis miben volt hiányosság. Elkezdik, hogy hát volt aki jobb volt szakmailag.


Na ismerősömet felvették és vele beszélgettem, hogy milyen volt a szakmai. Mondja, hogy neki miket tettek fel és nézek, hogy wtf... Ilyen egyszerű alap dolgokat és akkor mondtam, hogy tőlem miket kérdeztek és csak nézet, hogy fogalma se lenne róla. (közben én még azért elég jól is válaszoltam azokra)

2017. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

En gyakornoknak mennek egy helyre.

Tok pozitivan jottem ki az interjurol, elvileg a heten ertesitenek.

Remelem (yn)


Adtam zoldeket :)

2017. máj. 16. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!