Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kormányhivatalnál milyen egy...

Renvoi Zsuzsanna kérdése:

Kormányhivatalnál milyen egy állásinterjú? Több fordulóból áll? Szakmai kérdések is előfordulhatnak?

Figyelt kérdés
állásinterjú, kormányhivatal

2017. máj. 10. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Max 2 fordulo, a masodiban mar csak felkinaljak az allast, 5 percnel hosszabb nem szokott lenni es mar megvan a nyertes altalaban az allas meghirdetese elott.
2017. máj. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

általában kihirdetés előtt megvan kit akarnak felvenni, mert XY hozza (ritka eset, ha nem), így színjáték az egész csak a törvény miatt kell kiírni az álláspályázatot, szóval egy forduló.


Ha a ritka eset áll fent, hogy nincs haver/ismerős a pozícióra, akkor is általában egy körös a dolog, de maga az állásinterjú ugyanúgy néz ki, mint bárhol máshol (mesélj magadról; hol tanultál; mit csináltál eddig; miért akarsz odamenni - ahova nagyon senki se; stb).


Ha esetleg valóban van második kör, az azt a célt szolgálja, hogy akiket felvennének behívják, megmondják mennyit hajlandóak fizetni neki, és aki először elfogadja, azt felvették (3 hónap + 1 évre; a hosszabítás szándékával, ami ritkán történik meg, ha nem vagy haver).

2017. máj. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Sajnos nekem nincs kapcsolatom. Voltam interjún és visszahívtak egy szakmai elbeszélgetésre, ahol az elméleti tudásom mérik fel. Bízom benne, hogy ez jót jelent és szimpatikus voltam az első körben.
2017. máj. 11. 22:45
 4/5 anonim válasza:
100%
És felvettek?
2017. máj. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, felvettek. :)
2017. jún. 17. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!