Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol vannak olyan jól fizető...

Hol vannak olyan jól fizető munkahelyek, ahova elég sz érettségi? (pl. értékesítés, ügyfelezés, stb. )

Figyelt kérdés
Tudtok ilyeneket? MLM cégek nem érdekelnek.
2017. máj. 14. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Az értékesítéshez általában elég, de csak akkor lehet vele jól keresni, ha sok eladásod van. Jutalék van a szerződések után, az alap fizetés kevés. Az ügyfélszolgálatokon kérni szokták az angolt vagy németet és nem fizetnek olyan jól.
2017. máj. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Van egy csomó,Én pl. borászati munkába megyek dolgozni és csak érettségim van.Vagy alapitsd vállakozást ::) Érettségivel.
2017. máj. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Blondie.W válasza:
77%
Attól függ, kinek mi a jól fizető.
2017. máj. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Az értékesítés és ügyfelezés nem a legjobb kereseti módszer. Van egy barátom aki évek óta ezeket csinálja, általában van egy minimális fix fizetés és arra jön a jutalék, de azt nem könnyű kitermelni. Az emberek többsége repül is a próbaidő után. Ha 1000-ből 1 embernek bejön akkor már sokat mondtam.


Amúgy a jól fizető is egy relatív dolog. Ezt sok minden befolyásolja, hogy egy adott személynek mi a jó fizetés. Egyedül a fővárosban, saját lakás nélkül még a 200 ezer is kevés. (Ugye az albérlet és a BKK bérlet vagy benzin nem olcsó mulatság.)


Illetve a munkáltatók is általában a szaktudást fizetik meg, az érettségi annyit igazol, hogy rendelkezel legalább egy minimális általános műveltséggel. Ma már nem sok értéke van önmagában, ez inkább csak egy kapu a felsőoktatásba, illetve OKJ-s képzéshez.


Maximum komolyabb szaktudást nem igénylő irodai munkára vesznek fel, esetleg különféle segédmunkákra, gyártósori munkásnak stb.

Persze ha szerencsés vagy találhatsz jó helyet így is.

2017. máj. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én érettségivel dolgoztam egy cégnél, 170 ezerért + cafeteria.

Úgyhogy nem lehetetlen, csak szerencsésnek kell lenni, meg jól eladni magad az interjún.

2017. máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!