Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem hívnak sehová...

Miért nem hívnak sehová interjúra?

Figyelt kérdés
Gazdaságinformatikus végzettségem van, de esélyem sincs a diplomámmal munkát találni, mert nem vagyok jó a szakmában, így próbálok érettségis állásokra pályázni, diplomás önéletrajzzal, miért nem hív be senki interjúra?

2017. máj. 8. 20:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg azért mert túlképzett vagy, és attól félnek hogy a bér amit kapnál nem elég neked, és lelépsz amint kapsz egy jobb ajánlatot.
2017. máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nekem elég lenne az a bér is, amit tudnak nyújtani, mert szakami állásra esélyem se lenne, és az a kevés is több lenne a semminél. Tagadjam le a diplomám? Akkor mit mondjak a lyukas időről?
2017. máj. 8. 20:49
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
miért érzed, hogy nem tudnál elhelyezkedni a szakmádban?
2017. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Itt a környéken eleve kevés lehetőség is van, minden cég tapasztalt projektekkel rendelkező embereket vár, akiket alig kell betanítani, nekem ez nincs meg, hiába lett jó átlagú diplomám. Mondjuk egy vidéki kis egyetemen végeztem...
2017. máj. 8. 20:55
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Azért, mert az önképzés helyett heti 4-szer kiírod ezt a kérdést. IT-ban ilyen mentalitással esélyed sincs.
2017. máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen önképzés kellene, de nem fél pillanat alatt tudom magam kiönképezni, addig is kellene valamit dolgoznom.
2017. máj. 8. 22:05
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
Volt rá 7 féléved.
2017. máj. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, igen k...-ra igazad van, de ez most nem segít rajtam, és a kérdés szempontjából irrelváns válaszokat adsz.
2017. máj. 8. 22:09
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Végezz el egy mestert. Kapsz ajándék 4 félévet, hogy bepótold az előző 7-ben mulasztottat. Elmehetsz gyakornoknak és képezheted magadat.
2017. máj. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
29%
Én agyon önképeztem magam, de kutyát nem érdekelte, ha ez vígasztal picit. :(
2017. máj. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!