Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mivel motiváljátok magatoka...

Ti mivel motiváljátok magatokat a munkában? Néha borzalmasan elkap az érzés, hogy én ezt annyira nem akarom.

Figyelt kérdés
Még elég fiatal vagyok, januárban államvizsgáztam le előtte 2 évig folyamatosan dolgoztam suli mellett is, Még fél év sem telt el a ledolgozott , nem diákként bejelentett munkaviszonyból, de néha annyira azt érzem, hogy én ezt nem akarom, és soha nem telnek le a kötelező évek. 21 nap szabadság nagyjából semmire nem elég, és szörnyű ez a mókuskerék az élet végéig. Tudom hogy muszáj csinálni, csak néha rám jön, hogy ez mennyire is nyomasztó. Ti mivel motiváljátok magatokat?

2017. máj. 16. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Szakmai fejlődéssel,és olyan dolgok megtanulásával ami a szakmámba kuriózum,plusz sok sok fizetés engem alapból motivál plusz a juttatások,meg a külföldi misszió is.

Keres olyan területet ami nagyon piacképes,hidd el ha kielégítő lesz a jövedelmed egyből motivált leszel és munkamániás,én pl az ebédszünetet 10 perc alatt oldom meg,bekapkodom a kaját és megyek is vissza melózni,hogy minnél rövidebb idő alatt sajátítsak el a munkámhoz szükséges extra dolgokat plusz mind plusz és plusz melókat csinálok direkt.

2017. máj. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy letelik a nap.. és építhetem a saját váramat..
2017. máj. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
21 nap neked mire nem elég?? Oda ne rohanjak már. Ugynaúgy 21 napom van, nyáron kijön belőle 2 hét pihenés, év közben meg csinálom a hosszú hétvégéket, de úgy elrohant már lassan 5 hónap, hogy időm sem volt a szabadságra gondolni pár hosszú hétvégét leszámítva.
2017. máj. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
csinálj olyan munkát aminél nem érzed ezt. alapból az a jó ha szereted is de ez sokszor nem megoldható de megtalálod benne mondjuk a kihivásokat megoldod és örülsz neki pl. ilyesmikre próbálj meg koncentrálni
2017. máj. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21 egy nap nagyon nem elég semmire semmire...főleg mivel minimum a harmadát ügyintézésre/orvoshoz menésre kell fordítani.Pl az ilyen-olyan leolvasó aki csak kizárólag munkaidőben 10 és 3 között hajlandó jönni,és sorolhtnám...
2017. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De hogy a kérdésre is válaszoljak,engem az motivál,hogy itt legalább adnak fizetést,és otthon békén hagynak(jobb estben) nem az van mint a suliban/egyetemen,hogy hazaérsz utánna húzás tanulni,aztán,ha jófej voltál kapsz egy ötöst..Hát kösz.De ettől függetlenül én is tudom,hogy kissé sovány vígasz...Én 2 éve dolgozom,de néha kiakadok ettől függetlenül én is,hogy és...?Most ez lesz még 40 évig...:(
2017. máj. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Albérletet fizetni kell, kocsiba tankolni kell, enni kell, számlákat fizetni kell... ööö ez elég jó motiválás
2017. máj. 18. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!