Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 26 évesen lehet valaki pályake...

26 évesen lehet valaki pályakezdő?

Figyelt kérdés
Eladó végzettségem van, meg egy OKJ tanfolyam, sajnos az utóbbi években nem tudtam egyéb okoknál fogva dolgozni, és nincs előző munkahelyem sem, ilyenkor mit írhatnék az önéletrajzba? Valaki segítsen kérem

2017. máj. 17. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Ilyenkor hazudozol össze-vissza. Beírhatsz attól még minden francot. Mindenki ezt csinálja. Én 27 éves vagyok és még szintúgy nem volt bejelentett munkahelyem soha. TB kiskönyvről is majd nyilatkoznom kell, hogy bizony eddig nekem olyan nem volt, majd a munkahely kiállít.
2017. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha beírok munkahelyeket, hogy dolgoztam itt-ott nem keresnek utána?
2017. máj. 17. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Nem keresnek, nekem én 24 éves lassan 25 szakmám sincs. 5 éve nem dolgozok. Belehet irni akármit, aztén interjun ugyis kiderül. Engem igy vettek el munkahelyre.
2017. máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. máj. 17. 19:17
 5/5 anonim válasza:

"Belehet irni akármit, aztén interjun ugyis kiderül. Engem igy vettek el munkahelyre."

Ez most hogy...milyen munkahely, közmunka?

2017. dec. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!