Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angol és francia felsőfokú...

Angol és francia felsőfokú nyelvvizsgával es valamennyi spanyoltudással hogy találok munkát?

Figyelt kérdés
Nyári/diákmunkáról lenne szó. A gond csak az, hogy 17 éves vagyok és mindenhol 18 a korhatar.
2017. máj. 21. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, bp-i vagy-e vagy vidéki?

Budapesten a Tourinform szokott alkalmazni nyáron fiatalokat kifejezetten turisták útbaigazítására, info pultoknál - szerintem próbáld meg náluk megérdeklődni...

2017. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Budapesten kívül sehol nem találsz olyat ahová kell a nyelv, beszélhesz akárhány nyelven, esélytelen.
2017. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

2-es, sokat "segítettél" a kérdezőnek... (első vagyok)

Ha hiszed, ha nem, Győr, Sopron, Szeged, Debrecen, Pécs stb városokban is vannak külföldi turisták :-)

2017. máj. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
#3: Te is sokat segítettél, inkább linkelnél be valamit, hogy hol kell jelentkezni, mert semmit nem találok.
2017. máj. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
budapesti vagyok igen :)
2017. máj. 21. 17:34
 6/9 anonim ***** válasza:

# 2,4

"#3: Te is sokat segítettél, inkább linkelnél be valamit, hogy hol kell jelentkezni, mert semmit nem találok."



Melyik részét nem sikerült értelmezned? :-)

azt, hogy Tourinform, vagy azt, hogy menjen/telefonáljon be érdeklődni?

Képzeld, nem fogok belinkelni semmit, ugyanis ha hiszed, ha nem, vannak olyan munkák, amiket nem hirdetnek meg a neten.

És csak úgy zárójelben jegyzem meg, hogy nem is Te kérdeztél, ráadásul nem is segítettél - Te csak idejöttél a negatívizmusoddal, meg leszólni a segítésemet.

Szívesen :-)

2017. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hop on - hop off-nál érdeklődj, szerintem ők szoktak keresni diákokat is :) Tudod ez a városnézős busz.
2017. máj. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát, én azt nagyon nem ajánlanám a kérdezőnek (első vagyok)

Látom őket, ahogy nyáron szinte "erőszakosan" leszólítgatják a turistákat, hogy vegyenek városnézést.

Amit én javasoltam, az diszkrét pultnál ácsorgás és ki van írva, hogy információ, turista odamegy és felvilágosítást, szóróanyagot kér és kap - semmi erőszakosság :-)

Még azt is el tudom képzelni, hogy a Hop-on-osok jutalékért dolgoznak.

2017. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, 7-es, ha Te esetleg arra gondoltál, hogy a buszon idegenvezethetne, akkor az teljesen más... de ahhoz meg kellene idegenvezetői vizsga vagy legalább gyakorlat, városismeret, stb.
2017. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!