Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek igényelhetek...

Szerintetek igényelhetek annyi fizetést, mint a fizikai munkás?

Figyelt kérdés

Gazdasági területen, irodán dolgoznék, igényel középfokú végzettséget a pozíció. Ugyanezen gyárban a 3 műszakos, fizikai munkás megkeresi a havi 160-at, plussz cafeteria, plussz hétvége. Akkor én is igényelhetek kb. 210.000ft bruttó fizeést, avgy az túl sok lenne, hisz a fizikai munkások az esti műszakkal keresnek ilyen sokat, én pedig csak 8órásba lennék?


Szerintetek?



2017. máj. 22. 20:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Szerintem kezdésnek egy alacsonyabb fizetést jelölj meg, hogy egyáltalán behívjanak interjúra. Ha bent vagy a cégnél és ténylegesen "hasznossá tudod tenni magad", látják, hogy proaktív vagy, hozzáadsz a céghez, akkor pedig kérj fizetésemelést.

2017. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
32%
#10 az hogy nem fizikai munkát végez nem jelenti azt hogy szellemi munkát igen, azert mert nem árut hanem aktát vagy könyvet tologat, meg nem lesz szellemi munkás...
2017. máj. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Jézusom! :DD


Gyengébbek kedvéért:

- még állásinterjú előtt vagyok, nem fogadtam el bért

- én is úgy tudom, hogy egy gazdasági területen lévő irodai munkás azért többet keres valamivel

- nincsen tapasztalatom, pályakezdő vagyok, de ezt le is írtam.


Szövegértés nulla. Valóban tiszta gáz h kiírok egy ilyen kérdést, hisz a többség fel sem fogta, hogy mi a fenét szeretnék. Hülyékkel valóban nem lehet kommunikálni. Nagyon sajnállak titeket. Puszi-pacsi


Ui: jöhetnek a "Jajj ilyen stílussal biztos nem vennélek fel" kommentek. :D :D :D

2017. máj. 24. 12:54
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan igényelj bruttó 210-et. Ha mázlid van, megadják, viszont ha nem is adják meg, még talán nem olyan magas összeg, hogy be se hívjanak interjúra. Ha kevesebbet jelölsz, annyit is fogsz kapni. Így legalább még van tárgyalási alapod, nem úgy, mint ha bruttó 160-ról indulnál.
2017. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
27%
Olvasd vissza a kérdésedet, majd utána szidd a válaszolókat. Nem derül ki belőle, hogy hol laksz, mennyi munkatapasztalatod van, milyen méretű a cég, mi a pontos pozíció. Kisegítő asszisztenciától valami pénzügyes középfokú OKJ-t igénylő dologig bármi lehet, ilyenformán a kérdésedet nem lehet megválaszolni, a bérigényedet nem lehet kommentálni. Maximum annyit tudok mondani, hogy bruttó 210-ért két szalmaszálat nem tennék keresztbe.
2017. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!