Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megemlítsem-e a motivációs...

Megemlítsem-e a motivációs levelemben, hogy 100+ km-re lakok a munkahelytől és ha elnyerném a pozíciót, akkor költöznék csak?

Figyelt kérdés
2017. máj. 24. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
A motivációs levél szerintem arról szól, hogy neked mi a motivációd hogy ott dolgozz, miért akarnál ennél a cégnél dolgozni. Emiatt szerintem ezt a motivációs levélbe semmiképpen ne írd le, gondolom valamilyen más módon kérnek tőled személyes adatokat, ott a lakcímedből úgyis látni fogják, hogy távol laksz.
2017. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Valahol mindenképp mert vannak helyek ahol erős szűrés a lakhely távolsága, viszont ugye ennek az önéletrajzban semmi helye, igy csak a motivációs levél marad....
2017. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne!
2017. máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Azért gondoltam arra, hogy megemlítem (igazából már van 2 hely ahova így beadtam a jelentkezést), mert úgy éreztem, hogy ez is mutatja azt, hogy ténylegesen akarom az adott állást valamint ez egy fontos körülmény is! Egyébként gyakornoki helyet keresek magamnak és elsősorban multik, bankok vannak terítéken (nem tudom, ez számít-e valamit)

2017. máj. 25. 09:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig lehet ez lesz az a dolog, ami miatt nem hívnak be. Előszűrik a pályázatokat és aki eleve nem ott lakik ki is eshet már előre.
2017. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!