Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Inditex boltok mennyi a fizu?

Inditex boltok mennyi a fizu?

Figyelt kérdés
Pull&bearben fogok dolgozni, viszont nem mondtak meg mennyit kapnek ( ami eleg fura de mindegy). Valaki meg tudja mondani h mennyi az oraber ? Br vagy netto az mindegy :) elore is koszi

2017. máj. 25. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
és te véletlenül se kérdezted meg:D azért ez már komoly szint.
2017. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel azt jelzed a főnöködnek, hogy te teljesen leszarod, hogy mennyit fogsz kapni, és a legalacsonyabb fizetéssel is elvegetálsz.. nem jól indul a munka.
2017. máj. 26. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Termeszetesen megkerdeztem. De nem mondtak el, nyilvanvaloan nem szarom le. Igyis ugyis oda mennek dolgozni akar minimalert is, tekintve hogy meg csak 17 vagyok es csoda hogy talaltam egyaltalan munkat a nyarra.
2017. máj. 27. 10:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező járt el jól, másrészről meg nem is illik felhozni a fizetést mert az hallgatólagosan is egyértelmű hogy kritikus pont így az interjú nem arról szól, az a bértárgyalás.. Munkaszerződés aláírásáig pedig biztosan kiderül..

Jártam én már olyan interjún, ahol szóba se került a fizetés, míg máshol nagyon ajnározták magukat, hogy az én igényemre rátettek még pár tizest... aztán olyan ajánlatot kaptam, hogy +100-zal verte az előzőt, de nem ez volt a mérvadó a cég számára ezért nem kérkedtek, hogy "van kirakva ingyen gyümölcs, meg nálunk csilliard a cafeteria csak pénzt ne kelljen adnunk a munkádért.."

2017. máj. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha valaki nezne ezt a kerdest. 20ora/het 1 honapra br.62000-et kapsz  Plusz jutalek
2017. jún. 7. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!