Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet eladói (ruhabolti...

Hogyan lehet eladói (ruhabolti) munkára felvételt nyerni?

Figyelt kérdés
Pl. New Yorker-be láttam most álláshirdetést, de persze ruhabolti kereskedelemben szerzett tapasztalatot írnak követelményhez. Nekem nincs ilyen, nem is tanultam semmi efélét, de mindig látom, hogy új emebrek dolgoznak ott, fiatalok, hogy lehet ezt a kört elkezdeni? Diákmunkán kívül nem dogloztam még hosszú távon sehol, mert egyetemre jártam, de diákmunkán polgármesteri hivatalba voltam hónapokig és lelkiismeretesen dolgoztam, gyorsan tanulok és nem vagyok béna, talpraesett vagyok, szóval szerintem meg tudnám csinálni a dolgokat, de ugye az önéletrajzom így nem mutat vmi jól, hogy sehol sem dolgoztam hosszú távon
2017. máj. 26. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Jelentkezel kisebb boltokba először.
2017. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!