Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ez hány órás...

Szerintetek ez hány órás munkát jelent?

Figyelt kérdés
Strandon fagyiárus, szezonális munka, teljes munkaidő fizetés bruttó 220-250 ezer/hó. de a strand az 7-19-ig van nyitva, szal ez 12 órás munka szerintem. vagy lehet 8 órás esetleg?
2017. máj. 27. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztosra veszem, hogy 12 órás munka és nagyon keményen megdolgoztatnak érte!
2017. máj. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oda is van írva hogy nem könnyű munka, fiúk előnyben. na de ez mit takar? egy fagyiárusnak mi a dolga? nagyjából ott ül a hűtőkocsinál és a vevőnek odaadja a málnás meg citromos fagyit :D vagy nem tudom az a kemény munka mit takar, bár ha nagy a sor az lehet nem könnyű
2017. máj. 27. 09:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is 12 órával számolnék így. Van egy olyan hír/mondás,m hogy vendéglátásban nincs 4 óra...Ott akár 16 órázás is van, mert miért ne?

Kemény munka? Talán azért, mert pörögni kell.

2017. máj. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Te nem ülnél, hanem 12 órát állnál egyfolytában!

A pénztárgép kezelését meg kell tanulnod, ha a visszajáró pénznél tévedsz, csúnyán ráfizethetsz, nagyon észnél kell lenni. Ha nem adsz blokkot, megbüntet az adóhatóság, ha a fagyizó (vagy a ruházatod) nem tiszta, megbüntet a Köjál, ezeket a tulaj leveri rajtad.

Nem akarom elvenni a kedvedet, de gondold át jól, mit döntesz.

2017. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ja nem hangzik túl jól amiket írtok... lehet semmi nem lesz a dologból akkor. ráadásul még át is kellene járni hozzá másik városba :))
2017. máj. 27. 10:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én gyanítom, hogy ez több mint napi 12 óra, hiszen 12 óra a nyitvatartás és feltehetőleg a nyitvatartási idő előtt és után is akad majd teendő. Tehát akár 13-14 óra is lehet naponta.
2017. máj. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
12 òra az csak a nyitvatartàs. Legalább 1 òràval előtte ott kell lenned, zàràs utàn legalàbb 1 òra a takarítàs, egyebek. Jó ha 14 òràból megúszod. Mindezt persze jó esetben 4 òràs bejelentèssel.(de ekkor mà igen jò helyen vagy)
2017. máj. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hagyjuk akkor, nem hívom vissza emiatt. Ha meg hív akkor elmondom neki hogy ennyit nem ér nekem ez az egész.
2017. máj. 27. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!