Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dél-Dunántúlon egy 150 ezer...

Dél-Dunántúlon egy 150 ezer Ft-os nettó pályakezdő fizetés napi 8 órával elfogadható?

Figyelt kérdés
Középfokú végzettségem van, és hétfő-péntek napi 8 óra munkáért kapnám. Tudom hogy a munka típustól is függ hogy megfelelő-e, de most tekintsünk el ettől. Ezt úgy általában kérdezem.

2017. máj. 31. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy általában a munka típúsától függ.

Ennek hiányában tekintsünk el a választól.

2017. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szellemi munkáról beszélünk.
2017. máj. 31. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet általában válaszolni rá.

Ha otthon laksz anyuékkal/saját lakásod van, és úgy keresel 150-et ennyi munkával, vidéken, akkor jó.

Ha albérletben laksz, és az albérlet elviszi a fizetésed felét, akkor szar.

Ha nem jársz edzőterembe, nincs költséges hobbid, átlagos ételeket eszel, nem jársz el túl gyakran szórakozni csak havi 1-2x, nem tartasz fent autót, akkor jó.

Ha jársz edzeni, gyűjtöd a bélyegeket, étteremben vacsorázol minden hétvégén, elmész péntekenként bulizni, van egy autód, akkor nem jó.

2017. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. máj. 31. 17:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó. Pécsett dolgoztam 2 évvel ezelőttig, ott jónak számít ez a fizu, pláne középfokú végzettséggel és pályakezdőként.
2017. máj. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pesten (ami nem vidék) diplomával (ami nem középfok) 20 pályán eltöltött évvel (ami nem pályakezdő) kapok 120 nettót.


Államigazgatás.

2018. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!