Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki fog PWC állásinterjúra...

Ki fog PWC állásinterjúra menni 200 kilométerről?

Figyelt kérdés

[link]


Én biztos nem.



2017. máj. 31. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor ne menj. ha még az esélyt sem adod meg magadnak, nem tudlak sajnálni.
2017. máj. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
az, akinek fontos az a munka, es erez magaban tehetseget, hogy megfeleljen a kovetelmenyeknek. te pl. biztosan nem, mert meg az interju elott is csak a kifogasokat keresed.
2017. máj. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A PWC egy big four cég, az emberek még messzebbről is mennek, hogy ott építhessenek karriert.


Ha neked nem kell semmi gond, de aggódj, nem küzdenek munkaerő hiánnyal

2017. máj. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
200-ról? Én pont annyiról mentem annak idején. Miskolc -> Budapest.
2017. jún. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, akinek kell a munka.
2017. jún. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, oda túljelentkezés van kevésbé kényes és szakmailag jól felkészült jelentkezőkből. De nem is neked való a cég, ott "elvárt" túlórák vannak, tanácsadáson is. Aki már az interjúnál kifogásokat keres, az nem hinném, hogy könnyen veszi az ottani kihívásokat.
2017. jún. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6: És szerinted az jó nekem hogy több napot utazgatok állásinterjúkra több 10 ezer forintért aztán fel se vesznek mert túljelentkezés van? Ha ott lakok Budapesten, azt mondom próba cseresznye, de így? Nem vagyok mazochista.
2017. jún. 5. 10:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezzel az erővel semmi értelmes állásra ne jelentkezz. Minnél divatosabb helyre akar valaki bekerülni, annál nagyobb lesz a túljelentkezés. És hát nyilván, az úgynevezett "férgesét" azt mindig kifogják szűrni.
2017. jún. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És rajtad kívül két érdekel, hogy neked mi a jó? Egy interjú nem arról szól, hogy neked jó legyen...
2017. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egy interjú arról szól, hogy kielégítsem az interjúztatókat.
2017. jún. 5. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!