Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Könyvboritó tervezésért...

Könyvboritó tervezésért mennyi pénz lehet elkérni?

Figyelt kérdés

Csak úgy nagyjából... És ez mitől függ?


Előre is köszi!



2017. jún. 6. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idődbe tellik megtervezni egy könyvborítót? 15 perc vagy két óra?
2017. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az miért fontos? :) De amúgy akárt több mint 2 óra.

De nagyon igényes.


Én egyébként minimum 40-60 ezerre gondoltam.

De nem tudom az mennyire általános.


Köszi a választ!

2017. jún. 6. 13:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, kinek dolgozol. Nyilván más árat fog tudni kifizetni egy nagy könyvkiadó, mint egy magánszemély, aki a saját könyvét akarja kiadni 50 példányban. Előbbitől lehet, hogy a dupláját is simán elkérheted, míg az utóbbi az ötödére is azt fogja mondani, hogy inkább elszórakozik vele maga.
2017. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, de ugyanazért a munkáért szerintem nem lehet különbséget tenni a vevő pénztárcája alapján. (Még ha szeretném se)

Ez olyan mintha a gazdagoknak pl. drágább lenne minden a boltban.

Szóval én úgy gondolom, hogyha van egy korrekt ár akkor annyiérr nyújtom mindenkinek azt az adott szolgáltatást. Aztán (sajnos) ha nincs valakinek rá pénze akkor vagy gyűjt rá, vagy keres mást/ le mond róla.

Csak nem tudom mi az a korrekt ár.


De lehet, hogy rosszul gondolom. És köszi a válaszokat amúgy.

2017. jún. 6. 16:18
 5/8 anonim ***** válasza:
98%
Szerinted amikor egy netes oldalon egy szolgáltatáshoz nem ár van kiírva, hanem egy link árajánlat kéréséhez, akkor ott mindenki pontosan ugyanazt az árat kapja? Teljesen általános dolog, hogy szolgáltatásnál figyelembe veszik, hogy ki a vevő. Itt nem arról van szó, hogy aki gazdag, fizessen többet, hanem hogy nem mindegy, hogy a te munkádat arra használja, hogy a családtagoknak és a barátoknak elajándékozza a könyvét, vagy százmilliókat keressen egy bestseller terjesztésével. Teljesen korrekt elvárás, ha az utóbbinál te sem csak pár tízezer forintot szeretnél látni belőle.
2017. jún. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet ezzel, hogy sok rajzolni szereto ember van, akik jo photoshoppal is. Mivel az ilyen emberek nem igazan tudnak elhelyezkedni a szakmaban, ezert olcson vallalnak alkalmankenti munkakat.


En pl 10 dollarert csinaltattam konyvboritot. Rendes munka volt, igenyeimnek megfeleloen, illetve csinalt par korrekciot a boritoban ingyen.


Ahhoz, hogy olyan munkakat kapj, ami 40-50k,azzal nagyon jonak kell lenned, kapcsolatok, ugyfelkor kell hozza. Teherseg hozza meg alap.

2017. jún. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6. Sajnos így van, ahogy mondod,

DE a 10$ már kevés egy könyvborítóért.

Értéket kell teremtened.

Ha a kérdezőnek megvan a lehetősége, hogy 40-60k-t kérjen, akkor bátran kérjen 40-60k-t :)

Hiszen a borító nem csak egy kép, hanem csendes értékesítő is. :)

2017. jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Olyan 15-30 között vanna, én úgy tudom. Függ a nehézségtől, a utólagos javításoktól, a mérettől (A/5 vagy nagyobb, kisebb), és még attól is, hogy puha vagy kemény kötésű könyvre kell.
2021. jan. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!