Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy pincér/felsz...

Mennyit keres egy pincér/felszolgáló Angliában?

Figyelt kérdés
Gondolom Londonban a legmagasabb a fizetés de most egy kisebb vidéki városra gondolok mint pl Bedford vagy Cambridge.

2017. jún. 8. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ismerek egy oldalt ahol szinte bármelyik kérdésedre másodpercek alatt választ kapsz.. lehet ismered te is. G-vel kezdődik, és oogle-vel végződik. Kitalálod?
2017. jún. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
erősen helyfüggő. 1000-1400 font nagy átlagban. elit helyen megkereshetsz többet is.
2017. jún. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2 Köszönöm szépen.

#1 Én is ismerek egy helyet ahova elmehetsz P-vel kezdődik és icsába-al végződik.

2017. jún. 8. 14:26
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Csak arra akartam utalni, hogy ha ilyen egyszeru informaciot nem tudsz megtalalni 10 masodperc alatt, akkor sok szerencsed a kulfoldi munkavallalasban sem lesz.
2017. jún. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor még szerencse hogy eszem ágában sincs külföldre menni. A Google-n nincs érdemleges információ. 900 és 2000 font között írnak mindent ..és persze nem térnek ki rá hogy térségenként hogyan változik az összeg. Valószínű hogy az itt válaszolók nem a Google-n talált cikkekből építkeznek hanem van saját tapasztalatuk a kérdéssel kapcsolatban.
2017. jún. 8. 19:18
 6/10 A kérdező kommentje:
Te meg madárnak nézel engem. A felhasználóneved eleve utal arra hogy valószínű be vagy állva mint a szög. Ha nem tudsz építő jelleggel hozzászólni akkor ne itt oszd az észt hanem a kocsmába!
2017. jún. 8. 19:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Rendben kedves kérdező, remélem nem zavartam fel túlságosan az életedet és az érzelmi stabilitásodat :)
2017. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát kicsit meg vagyok borulva..de ha bocsánatot kérnél és ide írnád hogy "pozitívan csalódtam benned" meg esetleg azt hogy "jó ember vagy!" akkor biztos hamarabb el tudnék aludni este.
2017. jún. 8. 20:37
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor kapd be!!
2017. jún. 10. 18:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nehogy nekem stroke-ot kapj ebbe a nagy idegeskedésbe :)
2017. jún. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!