Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Borsodban nettó 120 ezer...

Borsodban nettó 120 ezer plusz juttatások mennyire átlag vagy nem átlag? Illetve átlag alatti fizetés? Egyedül saját lakásban mennyire lehet kijönni belőle?

Figyelt kérdés

2017. jún. 9. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad hogy milyen munkáért adnak 120 kilót, pedig ez nem mindegy, de ez már inkább átlag feletti, legtöbb helyen minimálbért adnának.
2017. jún. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja, én is erre gondoltam, mint az első. :S Ez már inkább az átlag felett, mert val.szeg Borsdban is előszeretettel közfoglalkoztatnak vagy minimálbéreztetnek.

Saját lakásban kijönni? Ha nem sok a számla és megnézed, hogy mire költesz, akkor talán ki lehet jönni.

De mondjuk heti éttermet felejtsd el.

2017. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Irodai meló, egy muszak. Ez jonak szamit? Pedig kivagyok bukva, hogy csak ennyi.
2017. jún. 10. 09:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Én örülnék,hogy kellenék valahova.

Hát, gondolj arra, hogy: neked van/lesz munkád.Másnak még ez se jön össze. Meg van, aki kénytelen gyárban robotolni és szívesen menne a helyedre.

2017. jún. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De gyárban ennél többet kapsz szerintem...
2017. jún. 11. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!