Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek azért nem szóltak...

Szerintetek azért nem szóltak vissza mert nem az enyém az állás vagy jövő héten szólnak?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy gyakornoki melóra ami elég fontos nekem. Több körös interjú volt, múlt héten voltam a másodikon ami nem sikerült túl jól, de azt mondták ezen a héten visszajeleznek akkor is ha nem sikerül. Nem kaptam semmi visszajelzést ezért írtam a HR-esnek akivel tartottam a kapcsolatot. Kaptam egy automata üzit, hogy egész héten szabin van és nincs bent kivéve kedden. Tehát akinek sikerült annak szólt kedden vagy hétfőn fog szerintetek amikor visszajön? Mert azt is megígérte, hogy szól ha nem sikerül.
2017. jún. 9. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem számít, hogy mit ígérnek, a HR-esek szava semmit nem jelent. Lehet soha nem fogsz róluk hallani többet.
2017. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
El ne hidd ezt a szólnak dumát... Csak akkor jeleznek vissza, ha felvesznek.
2017. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ÓÓóó ezt kapom én is mindig, hogy mindenképp visszaszólnak és soha semmi...jellemtelen, lusta emberek...
2017. jún. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez van most velem, 3 körös interjú. Ne pörögj ezen, egyrészt van hogy hetek múlva szólnak ha megkaptad akkor is, másrészt ha nem kaptad meg hiába ígérik meg, hogy szólnak...


Jelentkezz sok-sok helyre, ne nagyon válogass így tapasztalat nélkül, és ne érjen csalódásként mikor valamelyik nem sikerül.

2017. jún. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!