Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha most érettségizek, de még...

Ha most érettségizek, de még nem jelentkeztem tovább iskolába, akkor már csak felnőtt OKJ-s oktatáson vehetek részt?

Figyelt kérdés
2017. jún. 10. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor?

Felnőtt OKJ-ra nem kell előre jelentkezni, ez igaz, de következő tanévre mehetsz máshová.

2017. jún. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már érettségizek, de még nem jelentkeztem sehova.
2017. jún. 10. 22:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
OKJ-ra elég augusztusban jelentkezni, ha jól emlékszem.
2017. jún. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de én inkább érettségi utáni nappalisra mennék, mivel az OKJ, ha jól tudom fizetős és amilyen szakra akarok menni az olyan jó 500.000 forint körül mozog.
2017. jún. 11. 07:51
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha egyetemre szeretnél menni, akkor még lesz pótfelvételi jelentkezés a nyáron, de csak néhány egyetemen és általában csak fizetős szakokra, de azért majd nézd meg, lehet vannak államilag támogatottak is.
2017. jún. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
#5: Egyetemi pótfelvételi csak fizetős van.
2017. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!