Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért akar már lassan minden...

Miért akar már lassan minden ismerősöm Ausztriában dolgozni? Titeket is folyamatosan nyaggatnak?

Figyelt kérdés

De ilyen teljesen alap emberek, 0 német, vagy angol tudással, minden talpraesettség nélkül. "Tucc' valami melót osztrákba'?", "én is ki akarok menni, ismim a 4 kilókat megkeresi", "nem fogok ám itthon vegetálni", "de oda csak ahol vannak magyarok", "határszélre, vagy hotelba tucc' valamit?", "Tudom, hogy nyelv se kell mindenhova, mert sok a magyar".


A fejemet fogom már gyakran.


2017. jún. 13. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Egyet sem ismerek, aki egyáltalán közlébe akarna menni Ausztriának )pedig nem nehéz)
2017. jún. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudjuk miért akarnak az ismerőseid valamit ? :(

Fejemet fogom...

2017. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Miert vagyunk minden reggel tomve tele a buszon? Miert vvannak dugok?'akkor azert megse megy ki mindenki.
2017. jún. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismeros a helyzet, bar en nem "osztrakba" elek, de azert neha engem is betalalnak ilyen fszsagokkal...0 nyelvtudassal azt hiszik h itt tart karokkal varjak oket. Persze!
2017. jún. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!