Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha megfelelek a próbanapon,...

Ha megfelelek a próbanapon, de utánna közlöm, hogy egy hónap múlva elmegyek nyaralni 1 hétre, akkor mennyi esélyem van az állásra?

Figyelt kérdés
A nyaralást már márciusban lefoglaltuk, át is kellett utalni 25% előleget. Nagyon várjuk már a párommal, ez lesz az első külföldi nyaralásunk mindkettőnknek, a pénz sem járna vissza amit előlegbe fizettünk. Most viszont gondban vagyok ezzel a munka témával, kell az állás, tetszene a hely, megígértem hogy megyek próbanapra. Erről a nyaralás témáról eddig még hallgattam, mielőtt valóban felvesznek, akkor szeretném csak megbeszélni ezt a dolgot. A helyzetet bonyolítja, hogy eladói munka, 4 alkalmazott van összesen, tehát gondolom nehéz megoldani a helyettesítéseket egy teljes hétre.
2017. jún. 20. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Döntened kell sajnos, hogy állás vagy nyaralás. Ha rendes a munkáltatód, akkor megérti, de ha szemét, akkor próbaidő alatt repülsz vagy fel sem vesz.

Mondjuk, ahol törvénytelen próbanap van, az a hely eleve necces.

2017. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Záróra válasza:
83%
Kényes ügy. 2 lehetőség merül fel, vagy elmondod a próba előtt vagy közvetlenül utána vagy 1-2 héttel később ,ha már látják ,hogy valamire való vagy.
2017. jún. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

2-3 héttel előtte szólj inkább, ne a próbanapon.

Helyfüggő hogy elengednek-e ilyenkor vagy mire visszajössz már elbocsátanak mivel gondolom próbaidő lesz még akkor.

2017. jún. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Én szerződéskötés előtt szólnék, persze így van esély hogy fel se vesznek. Bár szvsz ha valaki nyár elején keres munkaerőt, annak ezzel számolnia kell.
2017. jún. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!