Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez a fizetés még sok is ilyen...

Ez a fizetés még sok is ilyen laza munkához?

Figyelt kérdés

Lenne egy álláslehetőség de túl sok a túlóra szerintem. Apám szerint meg álom meló.

Ipari parkban lévő benzinkútra keresnek munkaerőt. DE állandó délutánra 14-23ig És két szombatot is be kell vállalni 5-15ig.

Erre adna 240.000 bruttót + a túlórákat 1200 nettóban fizetné ki hetente.

Apám szerint ha ezt a melót kihagyom hülye vagyok. Tiszta, könnyű munka jó a pénz klímás helyen lennék és egész nap FB-nák.

De mehet 3 műszakba a szalag mellé izzadni 2 óránkét 5perc pisiszünet oszt jónapot


Én azért sokallom a túlórákat alig maradna szabadidőm a két szombattal pláne. Annyiba lenne jó hogy apám ide adná a kocsit mert nincs buszjárat az ipari parkba Mert 22:30kor megy el az utolsó nekem 23:00kell nyitva lennem


2017. jún. 24. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

A két szombat nem durva. A másik két szombat és a vasárnapok szabadok, ha jól értem.

Az nem ideális, hogy minden nap 14-től 23-ig kell lenni. Mert lehet bármi dolgot délutánonként. Ez nagyon behatárol.

Viszont!!! Ha nincs sok munkalehetőség, ha nem egyszerű munkát találni, akkor mindenképpen vállald el. Nem kötelező örökre itt maradni. Csinálod, amíg nem találsz jobbat. Így legalább délelőttönként járhatsz állásinterjúkra :)

2017. jún. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
45%
Ez álom meló tesó,világ legnagyobb idiótája vagy ha ezt kihagyod
2017. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Egy képzettség, végzettség nélküli embernek álommeló legfeljebb. De azt mondom, amit a hosszan író válaszoló én is.
2017. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Ez tényleg attól függ, hogy mi a végzettséged. Ha csak például szimpla érettségid van akkor tényleg örülhetsz neki, ha mérnök vagy akkor nyilván nem, de ez esetben gondolom fel sem merült volna ez a munkahely.

Én egyébként ugyan ebben a cipőben jártam tavaly (szimpla érettségim van és piac képtelen szakmát is választottam, amit végül be sem fejeztem) és muszáj voltam elmenni gyárba dolgozni. Jó fizetésért (fél év után már nettó 200-220 ezer Ft), de folyamatosba és három műszakba, viszont így lassan 1 év alatt félre tudtam tenni valamivel több mint 1 millió Ft-ot. Még 3 hónap és Németországba megyek, a félre tett pénz pedig stabil alapot ad hozzá, jövőre pedig továbbtanulok távoktatáson mellette pedig nyelvtanulás kint és persze munka.

Tehát a lényeg, hogy rövid távon jó, főleg, ha a szüleidnél laksz és spórolni is tudsz. Hosszútávon az ember kiég az ilyen munkáktól, tehát álommelónak nem nevezném.

2017. jún. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Mem mellesleg kapnál egy rakás borravalót, én kb sose adok borravalót, de azon a benzinkúton, ahol 99%-ban tankolok, ott mindig adok egy 200-ast, ha meg tankoláson kívül mást is, akkor akár többet is.
2017. jún. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Fatal_3rror_ ***** válasza:
80%

Nem tűnik őrülten vészesnek a beosztás.

Igaz hogy nincs szabad délutánod, de cserébe van egy teljes délelőttöd, tudsz menni bárhová és tudsz hivatalos ügyeket intézni. A 2 szombat sem őrülten nagy dolog.


Elég csak azt megnézni hogy építőiparban 7-től 17-ig tart hivatalosan a munkaidő, a legtöbb embernek ehhez 5-kor kelni kell, és indulni is, este tuti hogy túlórázni kell, amit nem fizet ki senki, általános hogy 6-7-ig megy a munka, aztán mire hazaérnek már este van, vacsora és alvás. Mindez megspékelve hétvégi munkával is akár szombaton, akár vasárnap.

2017. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia, én jelenleg egyetemen vagyok tanszéki mérnök (bruttó 186e), korábban átmenetileg voltam benzinkutas 24 óra munka és 2 nap pihi, havi 240 órára kaptam nettó 75 000Ft-ot.


Simán bevállalnám még most is, főleg azért a + bruttó 60e-ért, a túlórákról meg nem is beszélve, nekem jöhetne akár 4 szombat is :)

2017. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez a munkához semmiféle képzettség, így apukádnak igaza van, ennyi pénzért ez álommeló.

Én azt javasolnám, hogy fogadd el, ha nem tetszik van 3 hónap próbaidőd, bármikor leléphetsz. (Bár gondolom te sem tudsz jobb lehetőséget, akkor viszont nem tudom mit tökölsz itt, nem fog örökre eltartani apuci.)

2017. jún. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehetne jobb is meg rosszabb is. Álommelónak azért nem titulálnám én se.

Helyileg merre vagy amúgy? Mert ha Kelet-Mo akkor még nem is rossz, de osztrák határnál már nem annyira fényes.

Kajaidő hogy van?

Mert azt látom hogy napi 9 óra meg 10 minden második szombaton. A heti munkaidőd kb 45 óra lehet ami átlagos, persze ha megkapod a szüneteket(?).

Munkahelyen töltött időd viszont heti szinten 50 lenne.


Túlóra alatta amúgy mit értesz? A szombat az lenne?

Mert ha igen akkor nettó 24000/hóval többed lenne. Kb 185E lenne a nettód akkor.


Én amúgy megörülnék ha folyamatosan délutánra kellene mennem mert ahogy felkel az ember reggel számolhat visszafelé hogy mikor megy már dolgozni az ember, bár tény a hivatalos ügyeket könnyebb lenne intézned. Bár még mindig ezt választanám mint a 3 műszakot.


(Azért szoktam így kimatekozni (magamnak is) hogy lássa a kérdező a számokat.Persze neki kell eldönteni meg még ezen kívűl persze vannak befolyásoló tényezők (bejárás támogatás? milyen messze a munkahely időben és pénzben) is, de ezt csak ő tudja

2017. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most komolyan, egy átlag embernek milyen sűrűn kell hivatalos ügyet intéznie?
2017. jún. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!