Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez a fizetés még sok is ilyen...

Ez a fizetés még sok is ilyen laza munkához?

Figyelt kérdés

Lenne egy álláslehetőség de túl sok a túlóra szerintem. Apám szerint meg álom meló.

Ipari parkban lévő benzinkútra keresnek munkaerőt. DE állandó délutánra 14-23ig És két szombatot is be kell vállalni 5-15ig.

Erre adna 240.000 bruttót + a túlórákat 1200 nettóban fizetné ki hetente.

Apám szerint ha ezt a melót kihagyom hülye vagyok. Tiszta, könnyű munka jó a pénz klímás helyen lennék és egész nap FB-nák.

De mehet 3 műszakba a szalag mellé izzadni 2 óránkét 5perc pisiszünet oszt jónapot


Én azért sokallom a túlórákat alig maradna szabadidőm a két szombattal pláne. Annyiba lenne jó hogy apám ide adná a kocsit mert nincs buszjárat az ipari parkba Mert 22:30kor megy el az utolsó nekem 23:00kell nyitva lennem


2017. jún. 24. 20:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen gyakran van munkalehetőség. Mert ha idén ez az első, akkor ugorj rá. Ha viszont válogathatsz benne, akkor nem biztos, hogy megéri. Ha van vagy lesz párod és ő meg reggel 8-tól délután 4-ig dolgozik, akkor nem sokat lehettek együtt.
2017. jún. 26. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!