Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyi a reális...

Szerintetek mennyi a reális összeg amit megérdemelnék?

Figyelt kérdés
Egy ismerős üzletel, kb pár milliós nagyságrendben, és külföldi a vevő, én tolmácsolok neki angolra. Mennyi az a reális összeg amit én kérhetnék, illetve megkaphatnék?
2017. jún. 26. 22:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mert azt beszéltük, hogy kapok az befolyó összegből.
2017. jún. 26. 22:52
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Megérdemelni? :) aranyom, a nagymamadtol egy doboz bonbon, amit megerdemelsz, és az életben járni sem jár több.. kérni meg annyit lehet, amennyit nem szégyellsz.

Nade ha a magyar frgalmazasod ilyen silány szerintem semennyit sem kapnál meg mert a procedúra felénél leváltanak..

2017. jún. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az én véleményem meg az, hogy a magyar fogalmazásom köszönő viszonyban sincs a tieddel, hála istennek, az én javamra. Az angoltudásomról meg fogalmad nincs. Szia.
2017. jún. 26. 23:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyit kellett neki tolmácsolnod, ezt leírod kicsit részletesebben? Néhány pár soros e-mail volt vagy mondjuk videóbeszélgetés, hetekig egyeztetés stb. Mert szerintem ez azért nagyban befolyásolja.
2017. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Az ilyen "dolgozz nekem ingyen, aztán MAJD kapsz a befolyó összegből VALAMENNYIT", az pontosan nulla forint a kasszánál.

Papírozzátok le a dolgot, konkrétan, hogy mennyit kapsz tőle, és lehetőleg fizessen minden egyes alkalom után.

2017. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Es mennyit tolmacsolsz neki? Heti 5 percet? Hulyebb kerdest nem tudtal feltenni?
2017. jún. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkozz óradíjban! Megnézed hány órát tolmácsoltál azután beszorzod az óradíjaddal a munkaórák számát és kijön az a pénz amit "megérdemelsz". Az óradíjak most egy picit alacsonyabbak mert a diákmunkások leverik az árakat.


Hatosnak sajnos igaza van, tényleg hülyén tetted fel a kérdést.


Gondolom nem ezt képzelted, hogy a többmilliós forgalom valahány százalékát kapod a tolmácsolásért.


Javaslom, hogy állapodjatok meg egy fix összegben!

2017. jún. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jól van, hülyén tettem fel a kérdést, elnézést, de értek én abból is, ha megkértek hogy ezt most részletesebben és normálisabban írjam le, kell a bráneremnek ez a sok lebaszás, már elnézést. Szóval, haver lovakkal kereskedik és amikor jön vevő akkor kimegyek vele a farmjaira, és teszem azt kb 3-4 órán keresztül én beszélem meg a dolgokat hogy melyik mennyire érdekli a vevőt meg stb. Erről van szó, és hogy mennyit érhet az én munkám egy ilyen körülmények között zajló tolmácsolásnál. Az ilyen húgyagyú kreténeknek mint az első meg nem tudom hanyadik amelyik lehülyézi a kérdést: Minek válaszoltok egyáltalán? Ha nem érted, és látod hogy már kértek engem arra hogy javítsam ki a kérdés megfogalmazását, akkor is kénytelen vagy odaírni hogy milyen hülye kérdés meg minden? Szakadjon le apád alatt az ágy... csak egy ártatlan kérdést tettem fel, nem vagyok szakértő, ráadásul fiatal is vagyok, 19, most fejezem be a szóbelit, alig alszok, lehet ezért fogalmaztam meg szarul, azért viszont elnézést...
2017. jún. 27. 18:10
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

"Szakadjon le apád alatt az ágy..."


Ezt lopom. 👍

2017. jún. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jól van, hülyén tettem fel a kérdést, elnézést, de értek én abból is, ha megkértek hogy ezt most részletesebben és normálisabban írjam le, kell a bráneremnek ez a sok lebaszás, már elnézést. Szóval, haver lovakkal kereskedik és amikor jön vevő akkor kimegyek vele a farmjaira, és teszem azt kb 3-4 órán keresztül én beszélem meg a dolgokat hogy melyik mennyire érdekli a vevőt meg stb. Erről van szó, és hogy mennyit érhet az én munkám egy ilyen körülmények között zajló tolmácsolásnál. Az ilyen húgyagyú kreténeknek mint az első meg nem tudom hanyadik amelyik lehülyézi a kérdést: Minek válaszoltok egyáltalán? Ha nem érted, és látod hogy már kértek engem arra hogy javítsam ki a kérdés megfogalmazását, akkor is kénytelen vagy odaírni hogy milyen hülye kérdés meg minden? Szakadjon le apád alatt az ágy... csak egy ártatlan kérdést tettem fel, nem vagyok szakértő, ráadásul fiatal is vagyok, 19, most fejezem be a szóbelit, alig alszok, lehet ezért fogalmaztam meg szarul, azért viszont elnézést...
2017. jún. 27. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!