Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valakivel történt már ilyen?...

Valakivel történt már ilyen? Mennyire inkorrekt már

Figyelt kérdés
Dolgozom egy helyen diákmunkába, pár napja mikor utoljára voltam bent még minden rendben volt azt sugallták hogy tervezhetem hosszabb távra. Most meg egyszerűen nem vagyok benne a jövő heti beosztásban és nem szólt senki.
2017. jún. 27. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A diákmunka ilyen, ha van munka mozgósítanak több munkaerőt, ha nincs munka, akkor valaki marad otthon, aztán lehet a jövő hét utáni héten megint lesz munka és megkérdezik ráérsz-e.
2017. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs munka akkor nem tudsz dolgozni értelemszerűen.
2017. jún. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De akit nem hívnak be a héten az is benne van a névsorban csak nincs műszakja. Engem egyszerűen kihagytak, míg más újoncot most raktak bele.
2017. jún. 27. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!