Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy ember egyedul el 130...

Ha egy ember egyedul el 130 ezer ftbol meg tud elno egy sajat kecoban? Oltozkodni lenne penz?

Figyelt kérdés
2017. jún. 30. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Itt az a kérdés, hogy hol?

Budapest belvárosában 80-90 ezer egy 20-25 nm2-es lakás + rezsi + közös költség. Enni sincs pénz ennyi fizetésből. Ki lehet fogni nagyon nagy szerencsével olcsóbban is, de egyre jobban mennek fel az árak.

Kis városban meg adnak 50 ezerért egy kertes házat néhol (nagyszüleim ilyenbe élnek, mert nyugalomra vágytak nyugdíjasként).

Függ a várostól, azon belüli elhelyezkedésétől és a szerencsétől is.

2017. jún. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Basszus irtam h sajat keco!!!!
2017. jún. 30. 19:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
No offense, de mért nem számolod ki? :D Mivel saját kecó, így te tudod elvileg, hogy mennyi a havi rezsi, milyen szolgáltatásokat vennél igénybe (internet/telefon/tv) és azt is, hogy naponta mennyit költenél átlagosan kajára stb.
2017. jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Én Budapesten élek saját lakásban, 40 m2.

Kb 180-190-et keresek, a rezsim 25000, kb 80000-et költök ezen felül minden másra.

Szerény színvonalon elélek, 130-ból sem halnék éhen, de hosszú távon kevés lenne.

2017. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Bp-en saját lakásban hosszú ideig ketten éltünk (kamasz gyerekkel) nettó 110-ből úgy, hogy abból 45-50 ezer ft volt a rezsi.

Szóval egyedül nyilván meg lehet élni 130-ból :-)


Az a helyzet, hogy egyszerűen meg kell tudni fogni a pénzt, meg kell tanulni beosztani. Van olyan ismerősöm, aki 300 ezerből sem jött ki (ezelőtt 10 évvel), örökös anyagi problémái voltak, én meg már fentebb írtam, mennyiből éltünk. És nem, nem nyomorogtunk, márkás cipőben, ruhában járt - csak tudni kell, hol vásároljon az ember... még zeneiskolai tandíj is futotta belőle :-)

2017. jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Meg lehet, öltözködni is lesz valamicske, de ha az ember 130-at keres, akkor a ruhavásárlásnál fontosabb, hogy találjon egy olyan állást, ami jól fizet.
2017. júl. 1. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!