Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákként több diákszövetkezetb...

Diákként több diákszövetkezetbe is beléphetek, vagy csak egybe?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja beléptem egybe, de bármikor felhívom őket, vagy bemegyek mindig csak kukoricacímerezést ajánlanak, amit én sajnos nem tudok csinálni. Tavaly voltam egy hetet de az asztmám miatt többször is rosszul lettem, plusz a porra is allergiás vagyok, így ez is eléggé megkeserítette azt az 1 hetet.

Gondoltam ha több helyre is belépek, akkor nagyobb az esély hogy valamilyen másik munkát is találok. Ezt megtehetem, lehet valami gond belőle?


18/F



2017. jún. 30. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Többe is be lehet lépni (max. nem reklámozod nekik). A diákmunkák ált. ilyen sz.rok
2017. jún. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 diákszövetlezetnél is tag vagyok, nincs semmi akadálya. Nincs ebből gond, annyinál lehetsz tag amennyinél akarsz. Én is azért így csinálom mert több az esélye jobb munkákat kifogni. Van egy szövetkezet ahonnan csak nyáron dolgozok, mert ami onnan tetszik munka csak ilyenkor van, az év többi részében meg egy másiktól megyek egy munkára fixen heti egy napot a másik kettőnél meg alkalmi munkákat vállalok mert nálunk meg az van sokszor, hogy xy rendezvényre keresnek kisegítőt vagy boltba pár napos hostess munkákat hirdetnek... kissé macerásabb mint egy konkrét munkát vállalni egy szövetkezetnél de én mondjuk jobban szeretek így dolgozni, jobbak a lehetőségek. Szóval nyugodtan lépj be máshova is tagnak.
2017. júl. 1. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!