Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi munkaközvetítő cég...

Külföldi munkaközvetítő cég Európába?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék ősszel külföldre menni dolgozni. Európán belül szinte mindegy hogy hova. Tudnátok mondani rendes munkaközvetítő cégeket? Keresgélek interneten, de nagyon sok unszimpatikus, kamunak látszó cégeket találok(pl fizess be 600 eurót stb.). Én úgy tudom, hogy a cégek, akiknek közvetítenek fizetnek a közvetítő cégnek, ergo neked nem kellene fizetned érte..


Köszönöm a hasznos válaszokat! :)


2017. jún. 30. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó tanács.


Ha mondjuk Angliába akarsz jönni, akkor felejtsd el a magyar munkaközvetítő cégeket. Azok mind átverés.

Ha tudsz angolul, akkor gyere ki, és sok angol munkaközvetítő iroda van (én is ilyen helyen dolgozom kint) akik nem húznak le (nálunk csak heti 2 font biztosítást kell fizetned)..Kint valódi állások vannak, és vannak azonnali munkák is. Nem bonyolult, csak egy kis talpraesettség és nyelvtudás kell.

sok sikert

2017. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szinte mindegy, hogy hova? Ennyi nyelven beszélsz?

Első és legfontosabb a nyelvtudás, ha közvetítővel mész ki, ha nélküle. Egyszerűen KELL a mindennapi élethez.


Milyen nyelveken beszélsz? Milyen típusú munkákban tudnád elképzelni magad?

2017. júl. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!