Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesti pékek! Ti mennyit...

Budapesti pékek! Ti mennyit kerestek?

Figyelt kérdés

Mennyit keres ma egy Budapesten dolgozó pék? Napi hány órára kapja a fizetést? Rendesen be van jelentve? Mennyire megterhelő a munka? Milyen a munkahelyi környezet?


kérlek válaszoljatok, elég fontos lenne, köszönöm!



2017. júl. 3. 12:16
1 2
 1/13 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
100%
Pár napja néztem egy interjút a Magyar Pék Szövetség elnökével, ő azt mondta, hogy a fiatalok azért nem választják a pék szakot, mert a viszonylag hosszú, nehéz munkához képest eléggé kicsi a
2017. júl. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
100%
kicsi a fizetség (hülye voltam, és véletlen nyomtam egy entert) :D
2017. júl. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
100%
szakmát*. Plusz még azt is mondta, hogy a pék hiányszakma, kb 6000 pék hiányzik az országból.
2017. júl. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Hiányszakma, mert rossz körülmények között kell dolgozni: (60 fokos helység, lisztpor, nehezet kell emelgetni, állós meló, hajnalban kell menni dolgozni, sokszor nincs bejelentve rendesen)Ha nettó 120-150et adnak az már jó.
2017. júl. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ha van még tapasztalat ne tartsátok magatokban! :)
2017. júl. 14. 19:29
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én vidéken 250 nettót fizettem a péknek, csak sajnos nem értett a melójához, 44 emberrel beszéltem, abból 2 jött el interjúra.

Én csináltam fél évig, de nem találtam embert, mert ugye jobb a Tescoban igénytelenkedni 120 ezerért, mint minőséget csinálni, és élvezni az alkotói szabadságot.


Aztán elegünk lett, mert annyi meló volt ketten se bírtuk apámmal, és most éppen az eladása zajlik a pékségnek.

2018. jan. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én a párom miatt kérdeztem! Szintén vidéken! Napi 8-10-12 órát dolgozik(termeléstől függően) és nettó 124.000-t kap+ boríték( Kb 20.000 ft) Nagyon kevesl (Teljesen megértem). Ő pont az a tipus, hogy imádja a munkáját, és a hajtást, folyton pörög, de itt vidéken kevés neki a termelés, és túlórázna, de nincs lehetősége. Pesten 160-180.000 ft között keresett, heti hat nappal, napi min. 12 órával, viszont élete se volt mellette. Kár, hogy az én párom, és a Ti pékségetek nem találkozott, biztos szerette volna :)
2018. jan. 16. 19:15
 8/13 anonim ***** válasza:

Szakmunkával, heti 6 nappal, napi 12 órával, havi nettó 160-180.000 Ft Budapesten? Az kereken 625 forintos nettó órabér. Most ez komoly? Nálunk a cégnél az utolsó szemétszedő, akinek tényleg csak a takarítás a dolga jobban keres ennél.


Nem hiszem el, hogy Budapesten pékként nem lehet találni jobb helyet. Ha meg ez tényleg így van, akkor sajnos nem csodálom, hogy ennyire hiányszakma a pék. De sajnos úgy tűnik, ahhoz még nem elég hiányzó, hogy megfizessék őket rendesen..

2018. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Kár, hogy az én párom, és a Ti pékségetek nem találkozott, biztos szerette volna :)"


Biztos, nálam csak 8 óra meló volt. De szerintem a 250 ezer azért bőven korrekt.

2018. jan. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem vidéken 140 ezret ígértek nettóba, cserébe 10-12 órázni kellett volna. A gond az szokott lenni hogy nem jelentenek be, éjjel dolgozol, vagy legalábbis ha délelőtt akkor hajnal 3-tól, jobb esetben megvan a két szabadnapod egy héten, azoknak a felét átalszod stb... Meg egyre több az albán pékség és ellehetetlenítenek mindent...
2018. jan. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!