Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesti pékek! Ti mennyit...

Budapesti pékek! Ti mennyit kerestek?

Figyelt kérdés

Mennyit keres ma egy Budapesten dolgozó pék? Napi hány órára kapja a fizetést? Rendesen be van jelentve? Mennyire megterhelő a munka? Milyen a munkahelyi környezet?


kérlek válaszoljatok, elég fontos lenne, köszönöm!



2017. júl. 3. 12:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Az albán pékségek tönkre tesznek mindent, havi 30-40 ezerért van pék, az emberek meg veszik az egy tésztát dolgokat.

A magyar emberek teszik ezzel tönkre a pék ipart és szakmát.

2018. jan. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az alban peksegnek felenk sztem a legnagyobb elonye, hogy jo helyen van a pekseguk es ejjel nappalosak. Az arak sztem szornyuek, amik ott mennek. Ha tehetem utolso esetben megyek oda. (Egyebkent kozgazbol tanitanak olyat, hogy sznobhatas - sztem ez itt rendesen mukodik nalunk). Nagyon nagy forgalma van, es nem ertem miert vagy hogy szoktak ra az emberek arra, mert en nem vagyok igenyes annyira kaja teren de nem birom azt a tesztat hosszu tavon. Nem tudom miert.
2018. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igénytelenség.

Bécsbe ha kimész, az osztrák nem vesz ott semmit, csak a magyar, meg a román.

Ott az osztrák, az osztráknak adja a pénzt.

Ebben az országban mindenki tépi a száját a migránsok miatt, meg így az erőszakos muzulmánok, közben minden nap bevándorló (nagyrészt)muzulmán hitűtől veszi a magyar a kenyeret. Képmutató egy népség.

2018. jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!