Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Másfél év PHP fejlesztői...

Másfél év PHP fejlesztői tapasztalattal ez reális fizetés?

Figyelt kérdés

Budapesten dolgozom egy kis cégnél,6 órás állásban nettó 120 ezer forintért. Természetesen objektum orientált szinten.


Szerintetek ez a bér reális?

A válaszokat előre is megköszönöm!



2017. júl. 5. 12:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azt mondom hogy tanuljon java-t. Azzal:

- mégjobban rászokik a unix-ra

- bármikor át tud menni android-ba

- lesz egy ismerete amit nagyon jól fizetnek és nem csak web-nyelv vagy php.


milyen más alternativa van? c sharp? :DD

2017. júl. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Régebben tanultam C#-ot,de csak nagyon kezdő szinten.


Kedves 20. válaszoló!


"Saját keretrendszer úgy néz ki, hogy megírsz egyet. kidobod. újraírod, kidobod."


Teljes mértékben egyetértek! Most készülök harmadszorra újraírni.


Az ORM elég kezdetleges benne,de szeretem tákolgatni. Természetesen PDO-ra épül.


Az FTP-t hogy érted,hogy hanyagoljam?


Pesten,a belvárosban dolgozom.

2017. júl. 5. 18:52
 23/26 anonim ***** válasza:
FTP elavult, nem biztonságos. Ha lehet hanyagoljuk, nem használjuk. Nem akarsz amúgy melóhelyet váltani? Hozzánk kéne ember. 100+ fős cég. Kéne még 1-2 ember. Ha érdekel küldök privátot és egyeztetünk.
2017. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Oda mész a főnökhöz és megmondod, hogy tájékozódtál és alul vagy fizetve. Emeljen, vagy kereshet másik fejlesztőt. -50E havonta. Az 1 évre már 600000 Ft!
2017. júl. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy ha odamennék ezt kijelenteni a főnökhöz,azt mondaná,hogy kicsit többért (kb +15 ezer) menjek át 8 órába.

Most,lehet elégedetlen vagyok a várható 8 órás bérrel,de nekem nem éri meg.

2017. júl. 7. 22:08
 26/26 anonim ***** válasza:
50%

Hasonló tapasztalattal, ugyanígy egy cég saját rendszerét szögeltem. Ott kaptam 8 órára 192 ezret nettó, távmunkában.

Felköltöztem Budapestre. Pont ma voltam interjún és 200 ezer nettóra azt mondták, hogy teljesen reális és semmi akadálya. Na most a matek gondolom nem probléma, hogy leoszd időarányosan. :)


Egyébként nekem itt gyakorin azt írták, hogy 250 nettó alatt ne vállaljak munkát juniorként sem.

2017. júl. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!