Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szereted a munkádat? Mit...

Szereted a munkádat? Mit dolgozol?

Figyelt kérdés
Mennyi a fizu? Mit szeretsz/nem szeretsz benne?

2017. júl. 8. 10:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Igen, szeretem. Nettó 380. Azt szeretem benne, hogy érdekes. Azt nem, hogy reggeltől estig az elprezisedett rövidujjús hippiszöveget kell nyomjam, hogy nem pénzért dolgozom, hanem hivatásból és mert innováció.
2017. júl. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Szeretem. Szoftverfejlesztő, nettó 600. Változatos és érdekes a munka. Félig távmunka, ezért néha kicsit sokat kell utazni. 200 km-re van a munkahely, hetente 1-2 alkalommal kell bemenni. Ez az egyetlen hátránya.
2017. júl. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem. Szoftverfejlesztő. Nettó 300, örülök, hogy van egy ilyen lehetőségem, mert nem IT szakon végeztem. Félek, hogy pár év után egy falba utközök emiatt karrier szempontjából.
2017. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Tanár vagyok. Nettó 160. Szeretem, egész életemben tanárnak készültem. A fizuval nem vagyok megelégedve, de minden mással igen. Majd feljebb lépek és akkor jobb lesz. Szeretek a gyerekekkel lenni, velük minden könnyű és vidám.
2017. júl. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat megy a zöld pacsi.:) A további válaszolóktól kérném hogy ezekre a kérdésekre is válaszoljon:


Mit dolgozol?

Mennyi a fizu?

Mit szeretsz benne?

Mit nem szeretsz benne?

2017. júl. 8. 11:40
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

munkakör:

gépészmérnök

fizkó:

300netkó

mit szeretek?:

lehet rajzolgatni, TÖRPÖLNI

mit nem?:

emberekkel beszélni, dolgokat velük intézni (pedig arra járnak a nagy fizetések, ha az ember nem ért semmi nagyon felkapott dologhoz) :(:(

2017. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Estádio de Felchút ***** válasza:
45%

Mérnök, 450k nettó plusz egyéb.

F.asza, munka nem sok, laza a tempó, vannak cicák, meg ingyen kávé. Szeretem, de folyamatosan nézelődök, lassan ideje lenne egy nettó 600k fölé menni, mondjuk menedzsment irányban.

A szoftverfejlesztő gyereknek üzenem, hogy csináljon meg egy levelezős infós BSc-t, mert egy idő után tényleg ott lesz az a fal. Szakirányú diplomával magabiztosabb leszel, jobban néz ki az önéletrajzod, ja, és nagyobb mellénnyel fogod elküldeni a mindenféle hülye mánággereket a k..va anyjukba (mert a mérnöknek ne szóljon már be egy b..zigyerek ;-)

2017. júl. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

-executive chef

-nettó 3000 ezer euró

-világutazás, új kultúrák megismerése

-napi 12 óra munka vagy több , heti 7 napban

2017. júl. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

chief executive ?:D


CHEF executive? MIT FŐZŐL?

2017. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Szobalány, szeretem. A fizu kb. 160, de változik, mert szobára fizetnek. Mostanában sokat emeltek, régen kifejezetten rossz volt, most átlagos fizetés.

Szeretem a munkát, megbecsülnek a vendégek, sokkal jobb, mint egy átlag takarítás. Szeretem, hogy egyedül lehet dolgozni, ha olyan a nap, akkor alig kell beszélni valakivel, aránylag csönd van. Van jatt néha. Teljesítményre fizetnek.

Nem jó: ki lehet fogni nagyon gáz szobákat, ami tényleg undorító, és akkor nem végzel időben, mert az idő amúgy is ki van centizve. Aránylag nehéz munka, és sokat kell dolgozni. Nincs elég textil, vagy valami mindig hiányzik, pedig jó szálloda.

2017. júl. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!