Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha már nincsenek anyagi...

Ha már nincsenek anyagi gondjaid, van pénzed, utazgattál, van barátnőd, utána milyen lelkesítő célokat lehet kitűzni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 8. 15:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem sincs anyagi gondom meg tudok venni mindent ami szükséges viszont nem vagyok elégedett a helyzetemmel. Hiába nem gond megvenni a kellő dolgokat, nekem nagy álmom egy minél nagyobb vállalkozás kiépítése minél nagyobb üzleti sikerekkel. Vannak akik inkább éldegélnének anyagi függetlenségben és nem akarnának többet. Én hiába élek most anyagi biztonságban mivel van még üzleti célom bőven, nem vagyok elégedett. Ez pedig mindenképpen kemény cél.
2017. júl. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"De az inkább főleg a ketyegő biológiai órájú nőknek lelkesítő, nem?"


Mivel a gyermekek többségét 35 év alatti párok vállalják és többnyire tervezetten, szerintem ez az állítás nem igaz.


Mindenesetre, ha te a barátnőddel az oldaladon és rengeteg pénzzel a zsebedben is enyhén életunt vagy, a családalapítás gondolata vele pedig taszít, akkor lehet, hogy nem a megfelelő emberrel töltöd az idődet és költöd a pénzed.

2017. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!