Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkáltató minek játszik a...

Munkáltató minek játszik a bejelentésekkel minek hazudik? Ügyfélkapun úgyis 1 perc alatt lebukik minek akkor?

Figyelt kérdés

Minek játszik egy munkáltató a bejelentés napjával a bejelentett órákkal a ki bejelentéssel és minek hazudozik össze vissza?


Ügyfélkapun keresztül 1 perc alatt lebukik a kamu és fel se kell álljak a gép elől akkor minek????

Minek kamuzza hogy múlt hónapban bejelentett pl amikor egy kattintás és kiderül kamu mert 1 hete jelentett be… meg kamuzza hogy 8 órás vagyok miközben 6 órára jelentette be stb.

Összes többi alkalmazottal is ezt játssza… de minek? Hát úgyis tudja hogy 1 perc alatt bukik a kamuja!!


2017. júl. 10. 21:12
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Ez hogy jön ide? Komoylan akkora állatok vannak szabadládon hoyg az hihetetlen. Most nézzem el neki a csalást? Nézze el a halál. Amíg itt vagyok addig kussba vagyok amint van más már irány is a szakhatóság NAV OMFF stb.

Mit érdekel engem hogy ő hogy termeli ki a hasznát meg a járulékokat??? Olyna kocsival járkál hogy nem sajnálom-telik neki majd a combos büntire is nyilván...

Aki ennyire "okosan " csak az nyilván a büntit is majd kiokoskodja... hajrá.

mert azt tudjuk ha a nav kijön nem csak adott embert néz meg hanem akkor már mást is.

És van még itt ez az...

2017. júl. 11. 12:00
 22/28 anonim ***** válasza:
De amúgy neked ebből származik anyagi károd? Szemét veled a főnököd, amiért bosszút akarsz állni rajta? Mert ha egyik sem, akkor én tényleg nem értem, miért zavar ez téged ennyire. Oké, csal, mert valószínűleg nem érné meg neki, ha szabályosan bejelentené az alkalmazottait, de szerintem ez legyen az ő és a NAV ügye.
2017. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Hagyjátok néz csak a napi munkaügyes troll. Egy szavát sem kell elhinni, az egész történet kamu.
2017. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Az állam ellen csal, nem ellened, nemtom mit vergődsz rajta ennyit.
2017. júl. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Koplárovics Béci ***** válasza:

"De amúgy neked ebből származik anyagi károd?"


Valószinűleg a TB nem gond. Viszont (bár nyilván messze van még), de mivel a nyugdíjba már minden beletartozik, így végülis éri kár a kérdezőt. Nem nagy, meg persze lehet mondani, hogy "addigra úgyse lesz nyugdíj", de ez mindenképp hátrány. Egy esetleges hitelfelvételnél is lehet probléma (tudom: minek vesz fel bárki is hitelt). Vagy csak egy esetleges munkanélküli, GYES vagy táppénz kiszámításánál hátrányba kerül. Nyilván ilyenkor a kérdező ugyanannyit kap meg a kezébe, csak épp ha több a fekete rész, akkor kevesebbek lesznek a támogatások is.

2017. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

"Valószinűleg a TB nem gond. Viszont (bár nyilván messze van még), de mivel a nyugdíjba már minden beletartozik, így végülis éri kár a kérdezőt."


Úgy tűnik midnenkinek magas az a szitu hogy mindegy engem ér-e kár mert ez ELVI kérdés!!!


A főnökömnek pénzt hasznot termelek és ő naponta a pofámba hazudik, nekem, aki a kenyeret teszi az asztalára.... mert abból amit ő művel abból egy taknyos zsebkendőt se tudna venni.


És ez a hála.. hát anyád.

Majd a navnak hazudj a képébe.

2017. júl. 11. 19:09
 27/28 anonim ***** válasza:
Ha ennyire okos vagy akkor mondj fel holnap, alapíts egy vállalkozást és neked fogják a kenyeret az asztalra tenni.
2017. júl. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Dehogy mondok fel holnap. Leírtam már. Majd ha lesz másik szék amire leülhetek majd akkor felállok a mostani székről.

Majd akkor.



De nem értem az én felmondásom hogyan és miért jön képbe egy munkálttaói csalás kapcsán. Nehogy már egy roha----t mocsadékot még védjünk. Örüljön az az állat hogy nincs még agyonverve egy árokba bedobva.

2017. júl. 11. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!