Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen vendéglátós munkák...

Milyen vendéglátós munkák vannak Hollandiában?

Figyelt kérdés

Létezik olyan vendéglátós munka Hollandiában amivel forintra átszámítva egy vagy több milliót lehet keresni havonta? Ha van ilyen akkor mi az?

Egyik ismerősöm szeretne kimenni és ezt mondta, hogy ilyen meló lenne kint neki. Szerintem itt valami nagyon nem kerek.



2017. júl. 13. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobb éttermekben, szállodákban egy főszakács megkeres ennyit, de gondolom ő konyhai kisegítőnek menne. Töredékét se fogja látni ennek az összegnek.
2017. júl. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elvileg se pincér se szobalány se recepciós

Nem akarja elmondani valamiért

Nyelvtudás pici német a többi kézzel-lábbal megy csak és meló kezdés előtt akar kimenni, hogy megtanulja a nyelvet és utána állna munkába. Gyanús nekem ez nagyon sajnos

2017. júl. 13. 10:27
 3/4 anonim ***** válasza:

A szobalányra visszarétve gondolom az illető hölgy. Bár a legtöbben svájcba mennek ezt a munkakört betölteni, de hollandiától sem áll messze. :)

Persze, vendéglátás. :)

2017. júl. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor igazából nem gondoltam rosszra azzal, hogy khmmm-nek menne ki :) azzal mondjuk meg van a havi 1-2milla

Nem hiszem, hogy egy takarító vagy bármi más szállodai dolgozó millákat keresne hát mindenki ott dolgozna kb

2017. júl. 13. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!