Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 25 év feletti pályakezdő...

25 év feletti pályakezdő esetén jár a munkáltatónak vmi támogatás?

Figyelt kérdés
Van diplomám és fél év múlva leszek 25 éves. A munkához az van írva, hogy "támogatható álláskeresők" jelentkezését várják. Én bele tartozhatok?
2017. júl. 17. 21:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha világosan le van írva, hogy 25 alatti pályakezdőknél van támogatás, akkor mi nem evidens azon, hogy 25 fölötti pályakezdőként nincs?
2017. júl. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha így nézzük, hogy téged nem érdekel az a fél év sem amíg nem töltöd be a 25-öt, akkor igen, a munkaügyi központtól majd jár, szintén fél évig.


Ne viccelj már, vén ember vagy, meddig várod még a támogatást ?! Helyezkedj el, fél év múlva úgy is fogod a sátorfádat és mész külföldre.

2017. júl. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Diplomás emberként nem tudsz értelmezni egy 20 mp alatt kiguglizható jogszabályt?


Amúgy fél év alatt simán be tudod magad dolgozni valahova.

2017. júl. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel, hogy nekem milyen támogatás jár. Komolyan itt senki sem tudja értelmezni a kérdést? Az a kérdés, hogy a munkáltatónak milyen támogatás járna, ha engem alkalmazna, nem az, hogy milyen segély jár nekem. Lehet, hogy ti ezen éltek, de én nem. Ne legyetek már ennyire életképtelenek. És nem akarom bedolgozni magam, 1 éves munkáról lenne szó, 12 hónap, 365 nap, csak hogy felfogjátok. És nem, a google nem dob ki erre semmit, csak annyit, hogy akinek nincs végzettsége, az 25. életévééig pályakezdő, akinek meg felsőfokú végzettsége van, annak meg 30 a határ. És különböző kategóriák vannak a támogatásokra, 25 év alatti nem pályakezdő, 25 év alatti pályakezdő etc. de arról semmit sem ír, hogy 25 év feletti pályakezdő esetén miért ne kaphatna a munkáltató támogatást, ha már egyszer van ilyen jogi kifejezés.
2017. júl. 18. 09:56
 15/16 anonim ***** válasza:

Szociális hozzájárulási adókedvezménynek hívják.

Csak azon érvényesítheti a munkáltató aki 25 év alatt pályakezdő vagy 55 év feletti dolgozó.

2017. júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem jár 25év feletti pályakezdőre kedvezmény.

25 alatti pályakezdőnek (sőt nálunk a cég fiatal munkavállaló címszó alatt kap minden 25év alattira) és 55év felettinek jár kedvezmény.

2017. júl. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!