Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriaban, mit tegyek ilyen...

Ausztriaban, mit tegyek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Ausztriaban elek evek ota es egy kuton (spar express) dolgozok mar tobb mint egy eve. Terhes lettem mar a 2. trimeszterben jarok. De sajnos a munkahelyemen nem hajlandoak torveny szerint beosztani, dolgoztatni. Hiaba beszeltem a fonokommel. Ugyanugy 10-12 orakban dolgozok es ejszakai muszakot is csinalok. Sot arufeltoltesbe is bevagyok osztva es raadasul 2honapos terhesen 15 kocsi arut vettem at egyedul, hiaba tudtak h terhes vagyok. Nem erdekelte oket. Ez mar sok volt foleg h legutobbi ejszsksm vegere bevereztem de halistennek a doki mondta h minden rendben van. De ugy dontottem h tovabb en ezt nem akarom csinalni. Igy egyelore elmentem krankenstandra most vasarnapig meg ki vagyok irva. De nem tudom h mitcsinaljak. Az AK hoz feleslegesnek tartom elmenni bar megprobalhatnam de nem hozna egybol csodat. Mar volt kint a fonok a lakasomon h kozosmegegyezessel mondjunk fel, ezt legfokepp sem szeretnem mert nem kapnek annyi gyest amennyit kapnek ha be lennek jelentkezve a munkahelyemre. Es a jovore nezve ez igy deficit. Valahogy kitudnek ebbol jonni jol? Hogy ne legyen a penzemnek se kara ha gyesen leszek es maradjon meg a biztositasom is es ne az AMS re keljen mennem?! A fruhksrenzra gondoltam meg. De hala a jo Istennek nincs semmi komoly bajom amivel kiirhatnanak, nem is szeretnem ha lenne, vagy esetleg ha az orvoshoz mindig elmennek higy folyamstosan szedulok es nincs erom elmenni dolgozni igy ezzel a kifogassal csak csinalnsk valamit vagyis remelem.! Esetleg valaki jart e igy? Vagy ismerose? Valakinek lenne tanacsa? Elore is koszonom szepen a valaszokat! Szep estet mindenkinek!
2017. júl. 22. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:
én az ak-t javaslom jobb ötletem sajna nincs, a munkahely váltáson kívűl.
2017. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!