Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezek alapján milyen fizetésre...

Ezek alapján milyen fizetésre számítasak? Hová jelentkezzek?

Figyelt kérdés

diploma: Szegedi Tudományegyetem - gazdmen BA, nemzetközi gazdaság és gazdálkodás MA

nyelvvizsga: csak egy db középfokú angol, ami a diploma átvételéhez kellett, más nyelvtudás NULLA

szakmai tapasztalat: NULLA

jogosítvány: el se kezdtem soha

SQL, MS ACCESS: KÍNAI, ezt se kezdtem el tanulni soha


Mobil vagyok, de nem szeretek felesleges köröket futni, több száz kilométerre.



2017. júl. 23. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
hozzállás: NULLA
2017. júl. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Kicsit az az erzesem, hogy vagynal jo fizetesre, de a kisujjad se akarod megmozditani, hogy fejlodj. Bar nem ertem hogy kaptal diplomat, nem kellett szakmai gyakorlat? Meg csak 1 nyelvvizsga eleg meg az msc megszerzesehez is? Kicsit komolyabb egyetemnek hittem a szegedit, bar nyilvan ez csak a gazdasagi, mas a tobbi kar. Nekunk gazdasagin bsc diplomahoz kotelezo a felsofok. De a lenyeg, jo fizetesre szamitHATNAL, de igy sehova nem fognak felvenni. Tehat elobb kepezd magad onalloan, tanulj angolt, informatikat, menj el dolgozni addig valami egyszerubb munkahelyre ahova ezek nem kovetelmenyek, tedd le a jogsit, ha akarsz vezetni. De nyilvan ehhez akaratero es motivacio kell.
2017. júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2: A 3 hónapos szakmai gyakorlaton nem csináltam semmit és 5-öst kaptam rá. Általános felsőfok kell VAGY üzleti közép a diplomához, nekem az utóbbi van. Az ÖSSZES MSC megszerzéséhez 1 nyelvvizsga kell, nemzetközi gazdálkodás BSC, turizmus BSC és nemzeközi tanulmányok BSC kér csak kettőt, meg esetleg a nyelvi szakok. Corvinuson UGYAN EZEK a követelmények. A hozzáállásom nagyon jó.
2017. júl. 23. 13:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Értelek, akkor elnézést kérek. Próbáld a hiányosságokat kiküszöbölni, hogy minél jobb munkaerőt képviselj, fejleszd az angolt, vagy tanulj meg egy másik nyelvet. Nyilván te ismered magad min kell javítani, addig kereshetsz munkát, tapasztalatot sem könyvekből fogod megszerezni.
2017. júl. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
150k kezdő fizunak én örülnék szeged környékén, pesten 200k nettó
2017. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

kb annyira amit az előző mondott. Szép papir az Msc diploma de a gazdmen nagyon nem hiányszakma, és nyelvtudás nélkül nem ér sokat.

tanácsom: vállalj el valami ocskább melot, a lényeg h szerezz munkatapasztalatot, és tudj fejlődni. Eközben fejleszd fel az angolodat, és ne csak nyelvvizsgára menj, hanem tudásra is. Ha ezt teszed akkor 2 év múlva már jobbak lesznek az esélyeid.

2017. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nettó 200 alatt ne vállalj el semmit!
2017. júl. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy tudtál nemzetközi gazdálkodás diplomát megcsinálni mesteren EGY nyelvvizsgával? Corvinuson az alapszakok nagy részéhez kettő kell (egy közép és egy másik közép szakmaival együtt/egy felső). Pláne nemzetközi gazdálkodáson. No mindegy.


A hozzáállásod nekem elég ramatynak tűnik. Pláne, hogy 3,5 + 2 év alatt nem volt benned annyi, hogy elmenj akárhová gyakornoknak és értelmes munkát végezz, már ha a kötelező gyakorlat nem volt jó semmire.

Az meg pláne szomorú, de baromira, hogy 5,5 év iskola után itt kérdezed, hogy egyáltalán hova jelentkezz.

2017. júl. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól még hogy megállapítanak egy minimumot nem azt jelenti, hogy annyit kell teljesítened, többet nem. Ezek alapján én mégis azt mondanám a hozzáállásoddal van a probléma.


A legfontosabb most már, hogy szakmai tapasztalatot szerezz, mellette tanulj meg még legalább egy nyelven. Ezenkívül a programozás is elengedhetetlen, kezdd excellel utána vba, sql, python. Nem lesz egyszerű meló mellett, de ha nagyon akarod, meg tudod oldani.

2017. júl. 25. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!