Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem szólnak ha nem...

Miért nem szólnak ha nem feleltem meg?

Figyelt kérdés
Voltam egy interjun ott azt mondták hogy menjunk tovabb probanapra. Elmentem megcsináltam a teszteket. 2 en versengtünk a posztért. Azt mondta a főnök hogy csörögni fog hogy a 2 közül kit fog választani. Mondom akkoris ha nem ? Igen akkoris jelez ha nem. Mondom buta kérdés mert olyat nem szoktak közölni. Erre az volt a válasz hogy ő egy egyenes ember és amit mondd az úgy is van. Mindenképpen jelezni fog hogy igen vagy nem. Na hát tegnap kellett volna és még csak nemis hívott... Ennyi a nagy egyenes főnökök szava ? Nem csoda hogy itt tartunk..
2017. júl. 25. 06:16
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Te vagy a hatvannyolcadik dolog amire oda kell figyeljena főnökjelölted az életében. Tegnap csak 67 dolog fért bele az életébe. Ne hisztizz.
2017. júl. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
1# Ez lehet hogy így van csak nem mentség erre. Ha megígérte akkor illene szólni, főleg hogy 1 perc telón max
2017. júl. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Hűű, ha annyi ezresem lenne, ahány helyen megígérték, hogy ők nem olyan cég, ők mindenképp visszajeleznek...aztán mégse.


Most mondjuk a nyári szabikra rá lehet fogni, hogy nem jelzett. Ha a héten nem jelez (addig légy türelmes), akkor felejtős a dolog, esetleg te is odatelefonálhatsz.

2017. júl. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mondtak ilyet, aztán nem hívtak. Felhívtam őket én, hogy sikerült-e már dönteni. Azt mondták, még nem volt rá idejük. Mondjuk nyugodtan szólhattak volna, hogy egy kis türelmet kérnek, de a lényeg, hogy telefonálhatsz te is.
2017. júl. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hanyszor hallottam en màr ezt hogy persze jelzünk. 1 kezemen meg tudnam szamolni hany jelzett vissza valóban. Kb.3 a 40 ből.
2017. júl. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem szólnak? Millió oka lehet: nem döntöttek még, lusták, trehányak, embertelenek....stb. Mindenesetre, ha az elején már megbízhatatlan a cég, akkor később is azok lesznek. Tapasztalat!

Pl. Felvesznek, megígérik neked a szabit, aztán visszavonják, hogy mégse engednek el.

Jobb, ha ilyen link céghez nem is megy az ember, mert úgy se szül jó vért.

2017. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés cég szól vissza a nemleges válasz esetén. Valószínűleg ha téged választották volna, akkor már szóltak volna.
2017. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!