Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon ki a célcsoport...

Magyarországon ki a célcsoportja egy ilyen Ferrarinak? Milyen munkával lehet egy ilyet megkeresni?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=XB4FuCcIw2s

Légyszi normális válaszokat írjatok ne azt, hogy csaló politikusok meg maffiózók. Konkrétan írjátok le, hogy milyen életpályával/karrierrel lehet odáig eljutni, hogy valaki egy ilyen - alsó hangon 100 milliós - autót megengedjen magának. Ha ismertek ilyen kaliberű embert, akkor írjátok le, hogy ő mivel foglalkozik és hogyan menedzselte a karrierjét (hol tanult, mit csinált stb.). Nagyon kéne egy ilyen kocsi... 😆 😫 😵



2017. júl. 26. 14:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Egyébként az autó nem mindig jelzi a konkrét vagyoni helyzetet.

Pl. a legnagyobb magyar útépítő cég tulajdonosa (a G-nap után ők léptek a Közgép helyébe) egy Lexus sedannak jár, nem pedig Ferrarival meg Bentley-vel.

Tehát intelligencia kérdése is.

2017. júl. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
46%

Előre kérlek, hogy ne írj nekem privát üzenetet, mert azon kívül, amit itt leírok, nem fogok mást mondani.

Ha azért szeretnél ilyen autót, hogy felvágj vele, akkor nagyon nem ajánlom, hogy harcolj érte. A komplexusokat a pszichológus tudja rendbe rakni, nem egy autó.

Lamborghini Aventadort vezetek, amivel Magyarországon nem jelenek meg soha. Nagyon kevesen tudják, hogy van egy ilyen autóm is. Van külföldön lakcímem és most készülök ott házat venni, az autó ott van a garázsban és csak akkor vezetem, ha ott vagyok üzleti ügyben. Magyarországon nem vezetném, mert az utak nem igazán alkalmasak rá. Itthon egy Audi A4-et vezetek. Nincs szükségem a feltűnésre és nem ezért van az Aventadorom, számomra az élmény a fontos. Ráadásul fiatal vagyok és rám szállnának sokan. Hogy mit csináltam? Tanultam, de már az egyetem alatt bele fogtam egy vállalkozásba, növénytermesztéssel és ezekből készült termékek természetes úton történő előállításával foglalkozom. Ez mellett van alvállalkozásom is. 5 nyelven beszélek, szóval a kiszállítás is megy mindenfelé. Volt tőkém, örököltem némi pénzt, de már fiatal korom óta dolgoztam mindig. Pl. 12-13 évesen már eljártam szezonban dolgozni földekre, pedig nem kellett volna, de ott nagyon sokat megtanultam a növénytermesztésről. Az egyetemi tanulmányaimnak pl. ehhez semmi közük. Tehát több dologgal foglalkozom egyszerre. Ennyi. Ettől többet nem tudok mondani. Talán a legfontosabb az, hogy kommunikatív legyél, beszélj nyelveket, keresd a kapcsolatokat, de ne legyél tolakodó, legyen meg az alapvető kultúrád, műveltséged, légy jártas nemzetközi témákban a saját szférádban is, de másban is.

2017. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
Aventador külföldön. Itthon meg A4. Jó hogy nem busszal jársz ha hazajössz. :D Hallod, iszol te rendesen? :D Ekkora kamut. Max azért van külföldön, ha igaz, mert átbasztad a NAV-ot. :D
2017. júl. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szóval a fűtermesztés és annak nemzetközi terjesztése jól jövedelmez :D

Viccet félretéve: én egy magyar tulajdonú szoftverfejlesztő cégnél dolgozom, a tulajdonosok ott ilyen 20 millió környékén kapható autókkal járnak (német felső kategóriás prémium márkák), de azt a hivatalos pénzügyi beszámolókból is ki lehet lesni, hogy évi 120 millió körüli osztalékot vesznek ki (az amúgy 2 milliárd körüli bevételű cégből - szerintem sokkal többet is ki tudnának venni, csak szerencsére jó részét visszaforgatják, meg hál'istennek minket is megfizetnek azért), és ezen azt hiszem 5-en osztoznak, szóval adózás után is pár év spórolással meg lehetne nekik egy ilyen autó, ha akarnák.

Másik példa, rokonom egy vitaminokkal és étrendkiegészítőkkel foglalkozó cégnél dolgozik, a cég tavalyi bevétele kb egymilliárd forint volt, a két tulaj 100 millió osztalékot vett ki. Gondolhatod, hogy ők sem Suzukival járnak.

Szóval vállalkozni kell és abban sikeresnek lenni, ez a lényeg. Aztán hogy ezt hogyan kell, azt tutira nem itt fogjuk megtudni...

2017. júl. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
38%
Network marketing-el, ott több ember is hasonló kocsival jár, csak kitartás kérdése.
2017. júl. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
13: Nem, nem vágtam át a NAV-ot, becsületesen adózom Magyarországon is és a másik adott országban is, ahol a cégem másik fele van. :) Annyi, hogy ott nagyon alacsony az adó. :)
2017. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Ember! Te most komolyan azon gondolkozol, sőt ez még kevés inkább arra pályázol hogy itt Magyarországon vegyél egy ferrarit? Tudod hány embernek van Ferrarija Magyarországon a hírességek, maffiózók és politikusok/politikusoknak ismeretségi körén kívül? Szerintem nincs 500 embernek se ezeken az embereken kívül. Te meg egy senki vagy gondolom Pesten egy bérelt lakásban és egy ferrarira hajtasz? Felejtsd el. Már az elég hülyén hangzik hogy itt kérdezgeted az embereket hogy hogyan tudnád megszerezni. Valaki megkérdezi hogy honnan lett egy ferrarid:"háta gyakorikérdéseken segítettek" gondolkozz már
2017. aug. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én ha tudnám, hogy keressem meg azt a pénzt, amiből megengedhetnék magamnak egy Ferrarit, akkor csinálnám és nem gyakorira írkálnám a le a munkám receptjét :D

Röviden egyébként: Alkalmazottként soha nem fogsz eljutni ilyen szintre, csak vállalkozással, saját céggel.

2020. ápr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!