Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondás. Hogyan csináljam?

Felmondás. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Július eleje óta dolgozom életem első munkahelyén,határozatlan idejű szerződéssel 3 hónap próba idővel.Viszont tudom hogy suli mellett nem fogom bírni ennek a munkának a tempóját/időbeosztását ezért szept. 6.-al szeretnék felmondani(5.-én van fizu).Az lenne a kérdés hogy a felmondásomat szerintetek a HR osztályon jelezzem vagy a store Manageremnek aki koordinál minket a bolton belül,beosztást ír nekünk stb?Es ha jelzem is utána papírt adjak neki hogy meddig dolgozom?Milyen felmondási szerződést érdemes aláírni?És vegülis mikor illendő ilyenkor szólni?(augusztus eleje,közepe vagy felmondás előtt?)

2017. júl. 27. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel még próbaidős leszel, felmondhatsz egyik napról a másikra, nem kell hetekkel korábban bejelenteni. A közvetlen főnöknek add oda írásban, a biztonság kedvéért 2 példányban, és egyiket kérd vissza aláírva. Ebből a szempontból mindegy, mikor van fizu, az augusztusi fizut akkor is megkapod szeptember 5én, ha már 2án felmondasz, az aktuális hónapot pedig a munkaviszony megszűnése után 5 napon belül.
2017. júl. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És a felmondási levélben amit a fonoknek adok,mit szokas irni?
2017. júl. 29. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!